• 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 307
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
svilenotnisovo - напреднал
Ползвам DBC520 от две години. Първото което направих беше да сменя главата /тази от машината не става/. На първата година се разложиха маркучите за гориво които смених. Но принципно съм доволен.
Chefo77 - майстор
пет май 15, 2020 11:26 amsvilenotnisovo написа:
Ползвам DBC520 от две години. Първото което направих беше да сменя главата /тази от машината не става/. На първата година се разложиха маркучите за гориво които смених. Но принципно съм доволен.
Извини ме, но за две години си сменил главата (още в началото) и разложените (!!!!) маркучи ... но си доволен.
svilenotnisovo - напреднал
пет май 15, 2020 1:26 pmChefo77 написа:
пет май 15, 2020 11:26 amsvilenotnisovo написа:
Ползвам DBC520 от две години. Първото което направих беше да сменя главата /тази от машината не става/. На първата година се разложиха маркучите за гориво които смених. Но принципно съм доволен.
Извини ме, но за две години си сменил главата (още в началото) и разложените (!!!!) маркучи ... но си доволен.

Не всеки има парите да си вземе Щил или Хускварна тези китайските са така - на късмет. А за кордовата глава за човек който не е работил с такава машина няма как да знае дали става. За 200 пари толкова.
miroki - майстор
нед сеп 02, 2018 10:41 ammiroki написа:
Аз получих за подарък коса-храсторез BC 520,
ето такава:
http://rezachki.com/motorna-kosa-hrasto ... zglobyaema
Вчера с половин литър бензин минах половин декар трева и татули на места по-висока от мен. Но ще трябва още техника, че много високо я откосих заради предпазителя.
Това чудо в книжката пише, че има смукач и кранче за бензин, но има само едно кранче, което вероятно е смукача on и off (на снимката долу), и под карбуратора едно гумено прозрачно утайниче с което засмуках бензина. Така ли се прави по принцип?
Харесва ми, че е разглобяема и се събира в багажника.
Изображение
Аз почнах 3 ти сезон.
Мишките бяха изгризали малко кабелни изолации но запали безпроблемно. Чак се зарадвах, че не е скъпа да ми е жал, понеже мишките и другите щяха да нагризат.
Върши си работата. За сега само бензин разбъркан в тубичката от комплекта.
Дано така и за напред.
dragozow - майстор
Това гуменото е подкачваща помпа. На студена машина подкачваш, смукач, контакт и дърпаш няколко пъти. Като припука машината, връщаш смукача наполовина, дърпаш и пали, след 5 секунди връщаш смукача. Като машината е топла не правиш цялото това упражнение. Даваш контакт и палиш.
imegogo - специалист
и аз реших да закупя такава машина,като ще кося малко около 300 кв, взех една китайка,но не искаше да работи без смукач и върнах,сега се чудя дали да взема тази http://oleomac.bg/product/700/motorna-k ... -250t.html дали си заслужава?
krasi92 - майстор
Не е ли малко слабичка.
imegogo - специалист
те в този клас са толкова и Щил fs 55 е същата мощност
iivanov - майстор
Да , ама щилчето е с жило , а олеото с вал .
imegogo - специалист
като е с вал не ли по-надеждно
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 307

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: