• 1
  • 2
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед май 17, 2020 12:00 pmАрмагедон написа:
Благодаря Ви за включването. Бяхте много полезен. Очаквам сериозни хора да ми дадат съвет.
Eй! Чакаш сериозни хора да го сметнат вместо теб!
И се връщаш на първия ми отговор, че ще платиш точно колкото ти поискат!
Армагедон - специалист
Ще платя ако искам ....или ако имам възможност. Не мога да ти забраня да пишеш в темата ми, но ще те
помоля.
krasi92 - майстор
Нормални цени .И материалите и труда са нагоре от миналия месец а не година.Радвай се че за 10 квадрата някои ти е обърнал внимание.
aroot - специалист
Цените са завишени, предполагам са казали цифрите от немай къде, ако има някой да ги даде. Т.е, колкото да не ти откажат.
Според мене труда на това нещо се върти около 400 лв, при нормални условия на труд. От там нататък, затрудненията които каза, само вдигат цената. Материали не коментирам, там може да и и плитко и дълбоко, според джоба.
Наистина, с липсата на работна ръка, късмет че са ти обърнали внимание.
Сигурен съм, че ако си дадеш зор с 2-3 приятели ще се справиш. Подготовка, разпитване, гледане клипове и т.н. И солидна почерпка после.
Лудостта е обща, знам човек дал 250 лв за 1 м3 бетон с бетон помпа за тераса на 4 ет кооперация без асансьор. който разбира, ще ме разбере.
Краткият ми отговор по темата, ако питаш за анализ на цената, е че твоето би трябвало да струва под 1к.
Ако ще търсиш хора, търси такива, на които можеш да им видиш работата.
Армагедон - специалист
Не искам да си ангажирам познатите с моите си проблеми. Искам да си платя .....но разумна цена !
Днес идват майсторите на оглед и ако се разберем започват работа веднага. Ще се похваля, ако стане така :supz:
  • 1
  • 2

Тема "Козирка. Моля за съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: