Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
borchoyor - специалист
чет май 21, 2020 3:09 pmlpoik написа:
borchoyor--Я се обади на виваком да не са ти пуснали фалшив сигнал.Телевизора с вграден тунер ли е или отделен.Погледни си и дистационното,понякога се обръкват настройките. :?
В къв смисъл фалшив сигнал, на една антена са 2 телевизора, другия си работи, да пробвам с друг приемник??? Или? http://data4tv.com/en/Samsung/LE37C650L1W/ как да разбера тунера какъв е?
lpoik - специалист
чет май 21, 2020 3:39 pmborchoyor написа:
чет май 21, 2020 3:09 pmlpoik написа:
borchoyor--Я се обади на виваком да не са ти пуснали фалшив сигнал.Телевизора с вграден тунер ли е или отделен.Погледни си и дистационното,понякога се обръкват настройките. :?
В къв смисъл фалшив сигнал, на една антена са 2 телевизора, другия си работи, да пробвам с друг приемник??? Или? http://data4tv.com/en/Samsung/LE37C650L1W/ как да разбера тунера какъв е?
Ако гледаш Телевизия през инернет IPTV прави тия аномалий.Ако работят и двата ТВ ще ти заеква и звука ще идва по късно от картината.Това се получва при слаб интернет. :?
borchoyor - специалист
чет май 21, 2020 3:53 pmlpoik написа:
чет май 21, 2020 3:39 pmborchoyor написа:
чет май 21, 2020 3:09 pmlpoik написа:
borchoyor--Я се обади на виваком да не са ти пуснали фалшив сигнал.Телевизора с вграден тунер ли е или отделен.Погледни си и дистационното,понякога се обръкват настройките. :?
В къв смисъл фалшив сигнал, на една антена са 2 телевизора, другия си работи, да пробвам с друг приемник??? Или? http://data4tv.com/en/Samsung/LE37C650L1W/ как да разбера тунера какъв е?
Ако гледаш Телевизия през инернет IPTV прави тия аномалий.Ако работят и двата ТВ ще ти заеква и звука ще идва по късно от картината.Това се получва при слаб интернет. :?
Сателит е, чиния, не закъснява, повтаря, запецва на 1 дума за няколко около 5 сек и си тръгва, а то минало 1 изречение. А за USB нещо?
krasi92 - майстор
Маи си е изживял дните. И да му разбереш от коя платка забива къде ще му намериш чаркалаци ако е от 2010г.
hidrazin - майстор
чет май 21, 2020 3:37 pmborchoyor написа:
... толкова, че да си купи по-голям от евтина марка.
Открил си топлата вода. Сега бегом до магазина за нов...
:partyman:
borchoyor - специалист
чет май 21, 2020 7:22 pmhidrazin написа:
чет май 21, 2020 3:37 pmborchoyor написа:
... толкова, че да си купи по-голям от евтина марка.
Открил си топлата вода. Сега бегом до магазина за нов...
:partyman:

Благодаря за "помощта", казах, работи, но зацепва звука, за двора е ок, но е дразнещо. Ти кое точно не разбра? А топлата вода може и преди теб да съм я открил, знае ли човек???? Както се казва, като не можеш умно да говориш, умно си мълчи!!!!
hidrazin - майстор
чет май 21, 2020 7:42 pmborchoyor написа:
...Ти кое точно не разбра? ...
Не знам какво не съм разбрал но едно разбрах със сигурност - точно ти няма да го оправиш.
Посочения дефект + проблема с флашката води до извода че нещо му се е случило на таралясника.
Така че нов или ще го траеш да ти пелтечи на двора.
:partyman:
fbr - майстор
Я му сложи една колонка за комп отстрани, свързан към аналоговия изход на приемника за сат. телевизия, малко ще избързва говора, ама ще се търпи.
borchoyor - специалист
чет май 21, 2020 7:54 pmfbr написа:
Я му сложи една колонка за комп отстрани, свързан към аналоговия изход на приемника за сат. телевизия, малко ще избързва говора, ама ще се търпи.
Той не бави, просто понякога повтаря една дума за около 3-4-5 секунди, но мисля, че реших проблема, и двата проблема, ама да изчакам засега.... Благодаря на всички, имащи истинско желание да помогнат.
borchoyor - специалист
чет май 21, 2020 8:24 pmborchoyor написа:
чет май 21, 2020 7:54 pmfbr написа:
Я му сложи една колонка за комп отстрани, свързан към аналоговия изход на приемника за сат. телевизия, малко ще избързва говора, ама ще се търпи.
Той не бави, просто понякога повтаря една дума за около 3-4-5 секунди, но мисля, че реших проблема, и двата проблема, ама да изчакам засега.... Благодаря на всички, имащи истинско желание да помогнат.
Така, проблема с USB е решен, проблема със звука остава, все още очаквам помощ и благодаря предварително.

Тема "Телевизор Самсунг, проблем със звук" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: