• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 306
Нека намерим най-тънките цени.
yanko78 - специалист
Айдеее, куфара с инструменти де го чакам от сумати време, в четвъртък излиза.
cholev - майстор
X12 оберфрезата. ' При натоварване и недостиг мощност увеличете оборотите' . Търсих ,търсих, на моята са забравили да сложат регулатор на оборотите :-D :-D
Направи ми впечатление спецификациите на батерията в градуси:
Съхранение 0-40 (преди 10-40)
Работно -20 - 50 :shock: (преди по спомен старите 0-50)
Зареждаане 4-40 (преди 10-40)

Пробвах за кратко на една стара пейка със заоблящия бит- за сега не мога да коментирам. Не достига мощност, но 12в са
Chefo77 - майстор
Гредите за багажник на покрива от следващата седмица ги имам и съм супердоволен. Свиренето по време на движение се елиминира елементарно :)
ulieliadi - специалист
Как, ако не е тайна?
Chefo77 - майстор
Алуминиево тиксо, широко - лепиш по дължина на гредите от долната страна - така закрива канала и вятъра няма къде да свири.
И защото е в същия цвят като гредите, не бие на очи.
MamaMy - майстор
Все се заричам в Лидл с пари да не влизам #-o . Днес влязох с 25 лв само да си купя нещо за ядене. Срещнах една колежка и тя се похвали, че днес е празник (св. Паралей). Реших да проверя и оставих от дебитната картата 160 лв. :-D
Взех си една дрелка. Хареса ми заключващия патронник. Няма никакво биене и лови от 0. Взех една батерия със зарядно 20v2Ah. Взех си и винтове с торкс. Накрая зажумях и излязох тичешком щото както бях тръгнал трябваше да посягам на кредитната карта :wallbash: .
resistbody - майстор
съб май 23, 2020 2:18 amMamaMy написа:
ВВзех си и винтове с торкс.
най-голямата ми грешка.. след 4 години най-накрая ги пласирахме в работилницата на комшията... от тогава никога винтове от там.. супер неудобни за работа са..

аз пък изгорях със хлебчета за хамбургери, малкия сега е полудял 3 пакета взехме... поне яде, че е много злояд..
kozl - майстор
съб май 23, 2020 2:57 amresistbody написа:
съб май 23, 2020 2:18 amMamaMy написа:
ВВзех си и винтове с торкс.
най-голямата ми грешка.. след 4 години най-накрая ги пласирахме в работилницата на комшията... от тогава никога винтове от там.. супер неудобни за работа са..
Що тъй :?
Аз па не съм превъртял в шлиците един такъв, а тип звезда купища.
Даже скоро сглобявах душ кабина. Неръждаемите винтове от комплекта на кабината се оказаха по-кашкавалени от Лидълските, та я сглобих с лидълски неръжд.рапиди.
aroot - специалист
Здравейте.
Някакъв коментар за настолната бормашина? Някой, който я има дали може да сподели впечатления?
EDI - майстор
Ако купувате torx, вземайте Торнадо.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 306

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: