Ел. инструментите. Консумативи.
wanderer - специалист
Оооаз съм собственик на няколко машини девалт и нямам забележки, но предпочитам да съм обективен. В тоя ред на мисли и DCF887N бе заменен скоропостижно с DTD154. Но вероятно единствено аз ще разбера разликата. Няма как, ако човек не е пробвал и двата. Иначе за подсветката при винтовертите и импактите девалт водят като цяло
ivo_binev - напреднал
съб мар 14, 2020 2:33 pmwanderer написа:
Оооаз съм собственик на няколко машини девалт и нямам забележки, но предпочитам да съм обективен. В тоя ред на мисли и DCF887N бе заменен скоропостижно с DTD154. Но вероятно единствено аз ще разбера разликата. Няма как, ако човек не е пробвал и двата. Иначе за подсветката при винтовертите и импактите девалт водят като цяло
Колега , от чисто любопитство, ще кажеш ли защо смени деволта с макита?
Наскоро си купих 887 и съм страшно доволен от него.Ползвам го и по колата и е голям звяр.
wanderer - специалист
пон юни 15, 2020 6:21 pmivo_binev написа:
съб мар 14, 2020 2:33 pmwanderer написа:
Оооаз съм собственик на няколко машини девалт и нямам забележки, но предпочитам да съм обективен. В тоя ред на мисли и DCF887N бе заменен скоропостижно с DTD154. Но вероятно единствено аз ще разбера разликата. Няма как, ако човек не е пробвал и двата. Иначе за подсветката при винтовертите и импактите девалт водят като цяло
Колега , от чисто любопитство, ще кажеш ли защо смени деволта с макита?
Наскоро си купих 887 и съм страшно доволен от него.Ползвам го и по колата и е голям звяр.
най-много заради радиалния луфт на битодържача. сложи един дълъг бит + винт, стисни спусъка и погледни отсреща. ще разбереш за какво говоря. още два други де валта пробвах на приятели - същата работа.
naster - майстор
Мислех да го купувам този 887, но на този етап ще е по-скоро прищявка, отколкото реална потребност. Имам DCD778 плюс един лидълски 14.4-волтов и ми вършат прекрасна работа в тандем за домашните ми потребности.
wanderer - специалист
Според нуждите и приоритетите е според мен, но откак имам импакт не съм пипнал винтоверт за завиване на каквото и да е.
naster - майстор
Ползвам го и за пробиване. Реално върши и двете за момента, а цената беше топ.
vesodimov - специалист
Здравейте.
Имам нужда от акумулаторен винтоверт за домашна употреба. Това, което се продава по магазините е ясно. Реших да потърся из онлайн продажбите и попадам на обяви като ТАЗИ . Възможно ли е този инструмант с цялата екипировка да струва толкова малко ? Или е някакво менте ?
naster - майстор
И като ги видя, почвам да бегам, бате.
vesodimov - специалист
вт юни 23, 2020 9:51 amnaster написа:
И като ги видя, почвам да бегам, бате.
Разбрах :prayer:
stefanjor - специалист
вт юни 23, 2020 9:46 amvesodimov написа:
Или е някакво менте ?
Тук ще намериш много отговори: viewtopic.php?f=54&t=45192&start=110

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: