• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
mddmdd - помощник
Искам да питам .Имам водоструйка парксаид от Лидл.Купих си автошампоан 1л .Nigrin . Как да направя пяна както на автомивките ? Какво се слага.Гледах клип как един слага приставката с 2 те пластини и пръска с хубава пяна.Някой който го е правил да каже.
vitorio83 - специалист
Такъв ли ефект търсиш за предварителното измиване
С такава дюза за мощна пяна.
Вземи си и препарат за безконтактно.
Прикачен файл:
image;s=800x600.jpg
image;s=800x600.jpg (73.17 KиБ) Видяна 3535 пъти
kuger - майстор
пет юли 17, 2020 4:26 pmmddmdd написа:
Искам да питам .Имам водоструйка парксаид от Лидл.Купих си автошампоан 1л .Nigrin . Как да направя пяна както на автомивките ? Какво се слага.Гледах клип как един слага приставката с 2 те пластини и пръска с хубава пяна.Някой който го е правил да каже.
Моята водоструйка е PHD 150 Е4 на Парксайд. В комплекта и има приставка за нанасяне на шампоан и бутилка със шампоан. Предполагам различните модели имат различна окомплектовка.
Предполагам също, че и препарат за безчетково миене ще може да се използва, но не съм ползвал.
Със шампоана се получава добро разпенване и покритие, но не толкова, като със специалния такъв.
agj - майстор
Това чудо,все още май не е посетило българските магазини?
resistbody - майстор
поредния лидълски заваръчен кенеф... 200а ТИГ хахах забрави.. заварките бяха под всякаква критика.. на друг тестов клип гледах ама... стига толкова да не разгневя сектата..
п.с.: преди време уредих приятел да се оттърве от лидълския си електрожен и вика абе много са тея пари... добре че не е търговец..
agj - майстор
Е да, ама това е добро!Това е впечатлението ми от клиповете изгледани в тубата.Не че имам желание да си го купувам,просто споделям мнение.Специално за любителска работа е супер.Но заради цената едва ли ще се харчи като топъл хляб ,като доста други инструменти....
dido uzunov - специалист
Ако е на цена като в немско, защо да не е добра оферта? (ако всичко му е реално). Инвеирторно, 200А, 3 в 1, работи с газ, евро шланг, сервиз......и да не забравяме, че като не ти хареса можеш да го върнеш. На цена от 400лв (пак казвам ако е такава) си е оферта. Какво Хасковско ще си вземеш за тези пари? Друг е момента, че доста от хората на които им трябва такава техника са си закупили (вече са достъпни за хоби употреба) или дали изобщо могат да заделят пари. За домашни нужди мисля, че е перфектен. :?
dido1975 - специалист
Някъде останаха ли от акумулаторните ъглошлайфи и 4Ah батерии? В Русе и в трите магазина изчезнаха още рано сутринта и се появиха в ОLХ....на двойна цена.
MamaMy - майстор
В Плевен имаше доволно. Никакъв интерес. Огледах го заради цената, но не се сетих за друго приложение освен за паркиране в синята зона.
dido1975 - специалист
чет юли 23, 2020 9:59 pmMamaMy написа:
В Плевен имаше доволно. Никакъв интерес. Огледах го заради цената, но не се сетих за друго приложение освен за паркиране в синята зона.
А батерии?
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: