Ел. инструментите. Консумативи.
jair - напреднал
Понеже dewalt-a го няма за доставка, финално се спрях на ей това: https://www.screwfix.com/p/bosch-gsb-18 ... rill/369hg

Мисля, че разликите между двете машини не са толкова драстични, но ще се радвам на по-професионално мнение. Същия в edigital.bg в момента е на промо за 340лв.
vesodimov - специалист
ср юли 22, 2020 8:41 amjair написа:
Понеже dewalt-a го няма за доставка, финално се спрях на ей това: https://www.screwfix.com/p/bosch-gsb-18 ... rill/369hg

Мисля, че разликите между двете машини не са толкова драстични, но ще се радвам на по-професионално мнение. Същия в edigital.bg в момента е на промо за 340лв.
Как точно смяташ да го доставиш ?
jair - напреднал
ср юли 22, 2020 9:02 amvesodimov написа:
ср юли 22, 2020 8:41 amjair написа:
Понеже dewalt-a го няма за доставка, финално се спрях на ей това: https://www.screwfix.com/p/bosch-gsb-18 ... rill/369hg

Мисля, че разликите между двете машини не са толкова драстични, но ще се радвам на по-професионално мнение. Същия в edigital.bg в момента е на промо за 340лв.
Как точно смяташ да го доставиш ?
През Gabco и подобните.
nork - специалист
Някой има ли лични впечатления от MILWAUKEE M12FDD?
Много се чудя какъв точно верт да взема, като желанието ми е след това да взема и мултитул и други инструменти.
Бях се загледал и в линковете по нагоре и почвам да се колебая.
Kumay - майстор
вт юли 28, 2020 5:35 pmnork написа:
Някой има ли лични впечатления от MILWAUKEE M12FDD?...
Здрава, надеждна и мощна машина. За разлика от други е с електронен съединител - не "трака" когато достигне избрания въртящ момент, а спира все едно е свършила батерията. При интензивна работа не е без значение по-малко шум при работа.
Индикатора за заряда на батерията не показва самия заряд, а оставащото относително време за работа. Иначе казано ако местите една и съща батерия от машина на машина може да покаже различна индикация.
Ето и един реален клип с ударния вариант на машината. Боркороната е 68 мм, тухлата е около 20 годишна. :wink:
Didomir - помощник
Здравейте,
Оглеждам се за винтоверт (около 500лв е бюджета), за сега съм се спрял на два модела:

Hikoki HITACHI DS18DBSL-WQ
Dewalt DCD796D2

За любителка употреба ще се ползва.
Съвети и препоръки за добре дошли.
Kumay - майстор
ср сеп 09, 2020 3:49 pmDidomir написа:
Здравейте, Оглеждам се за винтоверт (около 500лв е бюджета)...Съвети и препоръки за добре дошли.
Виж и това Milwaukee.
Малко е по-слабо, но е по-леко и по-надеждно. А и едната батерия е 4.0 Ah.
vesodimov - специалист
ср сеп 09, 2020 4:48 pmKumay написа:
ср сеп 09, 2020 3:49 pmDidomir написа:
Здравейте, Оглеждам се за винтоверт (около 500лв е бюджета)...Съвети и препоръки за добре дошли.
Виж и това Milwaukee.
Малко е по-слабо, но е по-леко и по-надеждно. А и едната батерия е 4.0 Ah.
Щом е от Вашия магазин му направете допълнителна отстъпка, за да влезе в бюджета и да е доволен ... :partyman:
ivo_binev - напреднал
Здравейте!
Искам да помоля за малко помощ относно този бош.

https://www.bauhaus.info/akkuschrauber- ... p/25970230
Искам да купя хубав винтоверт за подарък.Спрял съм се на този модел.
Принципно нютоните ми се виждат малко , а уж е от хеви серията.
За батериите смятам че 2х4а е предостатъчно за 12в машинка.
Притеснението ми е да не дойде много слаб с тия 15Нм
Какво мислите?
Човека няма да го ползва профи , той си е домашен майстор , има голям двор в къщата си и не се спира да майстори някакви неща.А скоро се оплака че на неговия бош (някакъв зелен) , са му заминали батерийте.Та искам да му уленся живота.
Ако имате по-добри предложения , отворен съм, само да са Бош (фен е на марката) , и да са от хеви серията.Бюджета е някъде около тези пари , мога да кача още.
Благодаря!
Или колегите от форума които са търговци могат да предложат нещо по-добро за тези пари , ще го взема и от тях.Не е задължително от Германия да го взимам , просто в момента съм тук и гледам цените тук.

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: