• 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
MamaMy - майстор
Видях само зарядни 12 в 50 вата и отделно комплектите зарядно с батерия 20в 2 Ач. Може да е имало и други, но не гледах съсредоточено, че отидох основно за ядене. Е не ми се размина един лазерен нивелир. :lol:
Passa - специалист
И тук разграбили едно пале флексове сутринта. Като питах дали има още и изкараха още едно пале. Имаше и зарядни за Х20 и 4 а/ч батерии.

Като го погледнах флекса и установих че всъщност е базовият 115мм с регулиране на оборотите, но със предпазител за 125мм......
Имам 4 броя и този вече ми е излишен.

едит:

Пробвах с кабели да завъртя безчетковият перформънс с батерия от Х20, понеже моя е от първите със Самсунговите 5 а/ч батерии. Х20 ката влиза малко по тегаво. Единствено + овата клема е леко по разширена на флекса. Другите две -усовата и ID която следи за преразряда съвпадат.
Като подадох с кабелчета от батерията към флекса се завъртя нормално. Така че като се скапе ще преместя леко +овата клема и ще работи с х20.

За съжаление OWIM не поддържа вече тези батерии......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Лидллллллллллл !!!!! :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
А Компернас ептен......
agj - майстор
чет юли 23, 2020 6:18 pmdido uzunov написа:
Ако е на цена като в немско, защо да не е добра оферта? (ако всичко му е реално). Инвеирторно, 200А, 3 в 1, работи с газ, евро шланг, сервиз......и да не забравяме, че като не ти хареса можеш да го върнеш. На цена от 400лв (пак казвам ако е такава) си е оферта. Какво Хасковско ще си вземеш за тези пари? Друг е момента, че доста от хората на които им трябва такава техника са си закупили (вече са достъпни за хоби употреба) или дали изобщо могат да заделят пари. За домашни нужди мисля, че е перфектен. :?
Цената в немския сайт е 223€. За тези пари има и доста по добри от хасковските. Но са без ВИГ. А при лидълското не са три, а са четери метода на заваряване, плюс това е и със синергично управление. А доколкото видях то работи доста добре..Така че за домашни нужди машинката е повече от добра!
DeyanS - специалист
Здравейте! Имате ли впечатления от тези два продукта - шкаф за баня и климатична станция.
От тази серия шкафове дали имат добра издържливост на влага? - в моя случай засега единственото предвидено място е под пряко влияния на вода.

Климатичната станция я предвиждам за стая с новородено бебе и кака му на 3 години. Имаме много влага и прах, образуват се и плесени, и горе долу да следя за какво става дума.

https://bg.cat-ret.assets.lidl/catalog4 ... 0536_0.jpg
https://bg.cat-ret.assets.lidl/catalog4 ... 1154_0.jpg
burkov - специалист
Има ли причина за влагата и праха?
Това не е никак здравословно за малки деца.

Станцията само ще ви казва дали има влага, но нищо повече.
cholev - майстор
пет юли 24, 2020 5:26 pmDeyanS написа:
Здравейте! Имате ли впечатления от тези два продукта - шкаф за баня и климатична станция.
От тази серия шкафове дали имат добра издържливост на влага? - в моя случай засега единственото предвидено място е под пряко влияния на вода.

Климатичната станция я предвиждам за стая с новородено бебе и кака му на 3 години. Имаме много влага и прах, образуват се и плесени, и горе долу да следя за какво става дума.

https://bg.cat-ret.assets.lidl/catalog4 ... 0536_0.jpg
https://bg.cat-ret.assets.lidl/catalog4 ... 1154_0.jpg
Шкафа ще изкара няколко години. Аз вече смених един- този под мивката дето се слага.
Аз съм на приземен етаж и също контролирам влагата. Имам и влагоабсорбатор. Та подобни станции имам цели три :-D , включително и показания. Този го взех най вече, защото често пътуваме по хотели и ми се иска да контролирам нещата около мене
По стария вариант- външна станция и вътрешна
По новия- разликата, че часовника се настройва автоматично то ли от Берлин то ли от Лондон.
И тази- тя е без външна станция. Показва и точка оросяване. Тоест зимата с един инфрачервен термометър може да отбележиш проблемни стени.
DeyanS - специалист
пет юли 24, 2020 5:46 pmburkov написа:
Има ли причина за влагата и праха?
Има да. Опитвам се доколкото мога и знам да контролирам. Обмисляме покупка на влагоабсорбатор.
Не съм се замислял за необходимостта от такава станция, но имайки предвид достъпната цена прецених, че би била много полезна.
Разбира се да е точна, а не нещо, което просто показва някакви показатели, за които не се знае доколко са верни.
За влагата специално, не бих искал да изпадам в другата крайност да е много сух въздуха.
пет юли 24, 2020 9:16 pmcholev написа:
Шкафа ще изкара няколко години.
Благодаря за отговора. Беше ли ти шкафа постоянно мокрен? При нас ще се падна срещу душа.
И все пак смяташ ли, че тази станция мери точно, достатъчно че да ми бъде полезно?
cholev - майстор
съб юли 25, 2020 12:06 pmDeyanS написа:
пет юли 24, 2020 5:46 pmburkov написа:
Има ли причина за влагата и праха?
пет юли 24, 2020 9:16 pmcholev написа:
Шкафа ще изкара няколко години.
Благодаря за отговора. Беше ли ти шкафа постоянно мокрен? При нас ще се падна срещу душа.
И все пак смяташ ли, че тази станция мери точно, достатъчно че да ми бъде полезно?
Непосредсвенно до душа макар и завеса.
Станциите и трите както и тази на влагоабсорбатора дават близки резултати. Според мене са точни
milen56 - специалист
Имате ли идея как да се преработи предпазителя на флекса ? Много широк ми стои в сравнение с Метабото, което е на ток. Дали ще стане предпазител от друг флекс или този да го режа на половина ?
cholev - майстор
съб юли 25, 2020 5:04 pmmilen56 написа:
Имате ли идея как да се преработи предпазителя на флекса ? Много широк ми стои в сравнение с Метабото, което е на ток. Дали ще стане предпазител от друг флекс или този да го режа на половина ?
Режи. Аз моя го срязах по този начин:

  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: