• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
Chefo77 - майстор
Е - нагледен пример как човек бяга от почерпка с хубава ракия ... :lol:
gogo7777 - майстор
Я кажи доволен ли си от флексчето. Бях се засилил да купувам две. Има ли "сила" у него :-D
Тука са по 5 и кусур хиляди крони (около 350 лева) с две батерии.
Chefo77 - майстор
Няма как да не съм, нарязало е километри лайстни и первази, подрязвало е паркет, ламинат, плочки... нула вибрации, светкавични старт и стоп.
Слабичко е обаче, все пак е на 10,8/12 волта, но за дребни неща е супер!
Яде батерии - нормално, ако и да е безчетково, 20 000 оборота са си 20 000 оборота.
По-скоро биха ти били проблем дисковете. Ние набарахме производител, та се оборудвахме с много бройки, 0.9 и 1 мм дебелина. Оригиналните за инокс не са ОК за черен метал и алуминий, този за дърво и PVC се захабява бързо (ако и да струва пара), а дискът за плочки е перфектен.
gogo7777 - майстор
Благодаря, ще купя само едно...да имам.....и без това ми е хванало окото. :-D
Chefo77 - майстор
Отчет: Днес нааай-накрая ми остана време да посетя Елимекса, да взема такива ключета. Светнах се как работят (купих си нов мултицет, между другото, на Uni-T се каня от две години), преди малко отворих шлайфа с идеята да ги сменя ... Успях да разделя двете ключета (залепени с многократно залепяемо двойнозалепващо), отворих ги, почистих хубаво пъпките, затворих ... и се оказа излишно да ги сменям.
Машинката работи перфектно!!!

Много благодаря на всички и особено на Хидрата, че не ме спря да ги отварям. Нитът се изнизва откъм тясната му страна, и пак там си влиза. Ключетата са фиксирани в четирите посоки от корпуса, така че няма накъде и да се отварят - освен, че са закрепени както преди.

Виртуални бири за всички!! :prayer: :drinkers: :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Defond DMC 1220-D или това ли е, което ми трябва ..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: