Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
vlax - майстор
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
:partyman:
Andri01 - майстор
Учените доказаха,че 90% от хората симулират еволюция!!

Добре,че на вънка не вали сняг. В тая жега ,хич не ми се рине. :) :partyman:
nikolov333 - майстор
Дейвид Копърфийлд изнася поредното си шоу. По някое време един зрител става и казва :
- Дейвид , а мое ли и аз да покажем един фокус?
- Добре, покажете.
- Само ще ми требва твоята маса и твоята асистентка Клаудия, като доброволец.
- Заповядайте.
Зрителят слага, Клаудия Шифър на масата по гръб, наглася я, вдига й краката и почва да я клати като гладен зелена джанка.
Дейвид Копърфийлд се възмущава:
- Хей, това не е фокус!
- Разбира се, че не е фокус! Това е некво чудо направо....
nik2 - специалист
Двама приятели умрели едновременно. Само дето единият бил разквартирован в рая, докато другият - в ада. В рая не било зле, но било някак скучно - по цял ден амброзия, пухкави облачета и херувимчета с арфи... И точно когато му било съвсем скучно на нашият герой, получил картичка от приятеля си, който бил в ада. На картичката се виждал бар с високи столчета, цветомузика и всичко както си му е редът. На самия бар с чаша в ръка бил седнал неговият приятел, а две страхотни мацки седели в скута му. Нашият герой не издържал и отишъл при Св. Петър, започвайки още от далеч:
- Свети Петре, моля те премести ме в Ада, тука е ужасна скука!
- Момче, ти да не си прекалил с амброзията? Защо ще искаш да ходиш в ада, като там е само скръб и скърцане със зъби?
- Ами, виж каква картичка ми прати моят приятел от там. Никаква скръб, виж - бар, музика, жени, пиене...
Свети Петър се разсмял:
- А бе, момче, това е дяволска пропаганда! Виж чашите, те са с дупки. Жените пък са без дупки. А музиката... - тя е на Азис...
MamaMy - майстор
5 лв за стар виц :razz: , а музиката е на Панчо Владигеров :lol:
nik2 - специалист
За някои стар, за други нов.
Относно музиката - на Панчо Владигеров е класика, а на Азис е чалга.
ПП:може би след достатъчно години и чалгата ще стане класика /надявам се да не го доживея/
Поздрави.
Andri01 - майстор
Не познахте/ не помните/,беше "интернационала" в кънтри адаптация! :)
nikolov333 - майстор
Лъвът издал закон. Заповядал да се изкопае голяма дупка в гората. Който падне в нея, на следващия ден всички животни могат да го опънат. Заекът се прибирал късно от купон. Леко пийнал. Не видял дупката и паднал в нея. Опитал се да се измъкне, но дупката голяма и нищо не станало. Седнал заекът в ъгъла на дупката и си мисли: „Аз съм толкова дребен. Ако утре всички ми се изредят от мене нищо нямам да остане.” В този момент покрай дупката минал вълкът. Гледа заекът вътре: - Ей рошав, какво правиш вътре? На заекът му хрумнала блестяща идея. Решил да излъже вълка и така да го изклати. - Абе лъвът издаде закон. Да се изкопае тая дупка. Който пръв влезе в нея, утре може да опъне, което си иска животно в гората. Аз съм загорял за лисицата и реших да се възползвам. Вълкът се замислил: - Ей, заек. Хрумна ми нещо. Има едно животно в гората, което много ме дразни и му имам зъб. Хайде да се разменим. - Окей – казал заекът. - Съгласен съм. Вълкът помогнал на заека да се измъкне и сам влязъл в дупката. На сутринта много животни се насъбрали около дупката. А вълкът стои в средата, с ръце на хълбоците и застрашително вика: - Слона-а-а!!! Доведете ми слона-а-а!
tarlyo - специалист
Много ми е интересно как ще изобразяват Смъртта в бъдещето? Средновековния инструмент коса - няма да го разпознават, а с тример ще изглежда нелепо...🤔🙄
Andri01 - майстор
Светлинен меч с черна светлина, / по-скоро-"черна тъмнина"/. :)

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: