Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Здравейте,
а възможна ли е подмяна на тръбата, която е набита? Досега ползвах сондажа само за поливане, но реших да вкарам водата в къщата, поради слабото налягане на тази от водопровода.
Не ползвам водата за пиене или готвене, но все пак ме дразни силния мирис на метал. Та въпросът ми е е ли възможна такава процедура? По груби замервания, тръбата е около 7-8 метра набита в почвата. Искам да я заменя с неръждавейка такава.
Благодаря.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт авг 25, 2020 9:09 ammoonlightrider написа:
Здравейте,
а възможна ли е подмяна на тръбата, която е набита? Досега ползвах сондажа само за поливане, но реших да вкарам водата в къщата, поради слабото налягане на тази от водопровода.
Не ползвам водата за пиене или готвене, но все пак ме дразни силния мирис на метал. Та въпросът ми е е ли възможна такава процедура? По груби замервания, тръбата е около 7-8 метра набита в почвата. Искам да я заменя с неръждавейка такава.
Благодаря.
:-D
Възможно е водата да такава, да не е виновна тръбата. Сложи филтър
вт авг 25, 2020 9:34 amn_a написа:
вт авг 25, 2020 9:09 ammoonlightrider написа:
Здравейте,
а възможна ли е подмяна на тръбата, която е набита? Досега ползвах сондажа само за поливане, но реших да вкарам водата в къщата, поради слабото налягане на тази от водопровода.
Не ползвам водата за пиене или готвене, но все пак ме дразни силния мирис на метал. Та въпросът ми е е ли възможна такава процедура? По груби замервания, тръбата е около 7-8 метра набита в почвата. Искам да я заменя с неръждавейка такава.
Благодаря.
:-D
Възможно е водата да такава, да не е виновна тръбата. Сложи филтър
Възможно е. Но като се зачетох за филтрите и ми призля. Нямам такива пари :-)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет авг 27, 2020 5:34 pmmoonlightrider написа:

Възможно е. Но като се зачетох за филтрите и ми призля. Нямам такива пари :-)
12.30 лв.

https://pavirani.com/%D0%BE%D0%B1%D0%B5 ... -1433.html
krasi92 - майстор
Възможно е смяна на тръбата с неръждаема.
чет авг 27, 2020 10:52 pmn_a написа:
чет авг 27, 2020 5:34 pmmoonlightrider написа:

Възможно е. Но като се зачетох за филтрите и ми призля. Нямам такива пари :-)
12.30 лв.

https://pavirani.com/%D0%BE%D0%B1%D0%B5 ... -1433.html
Супер! Благодаря

Тема "Възможна подмяна на тръба?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: