Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kozl - майстор
Прикачен файл:
конектор Ф4 за шина Ф6.jpg
конектор Ф4 за шина Ф6.jpg (31.95 KиБ) Видяна 671 пъти
mironcho - специалист
Виж това дали ще ти свърши работа
kozl - майстор
Мерси.
Вероятно да, но дата доставка 1.10 до 24.11 нема кой да чака :sad:
hidrazin - майстор
Взимаш си два банан щекера и си сглобяваш такъв преходник - ПРИМЕРНО.
Поне докато чакаш да дойдат "оригиналните".
:partyman:
kozl - майстор
Вероятно така ще стане, Елимекса ми е наблизо.
М-у другото това е от осветително тяло с халогенни крушки, които се заменят с LED 12V и тока се ще се намали от 5 на 1,25А в най натоварената снадка.
То и собственика беше ползвал 50W крушки вместо изричното указание за max 20W :shock: Та как трафа издържал за сметка снадките :? .
И цвета на спотовете и той се променил тук там от жегата :roll:
hidrazin - майстор
Ако има как режи тъпите конектори и слагай пружинни клеми от тези с лостчето.
:partyman:
kozl - майстор
Да в близкия Елимекс имаше само един банан :shock:
Рециклирах "банана" от снимката като изрязах нагорелия шифт и разпробих и нарязах резба Ф3 в широката част.
От някакъв джънпер мое би от дърт руски TV със същия диаметър свалих двойка банани за хванати в един тел под формата "U". Първоначално идеята ми беше да изправя проводника на джъпмера от U в I и така да получа двустранен банан, но се строши :-D
И после в правата част след банана му нарязах резба М3.
Рециклирах "банана" от снимката като изрязах нагорелия шифт и разпробих и нарязах резба Ф3 в широката част и там навинтих банана от предното изречение :roll:
После подобно и със закупения банан щекер, отрязох това към пластмасовата изолация, разпробих, нарязах резба и навих другата 1/2 от джъмпера.
Заиграх се, но сега чакам комшията да отключи и да сглобявам ослеплението, че и едната фасунга побайГанях. :-D Ма като в магазините за ослепление не продават таквиз :sad: тъй тя.
И мисла да се не занимавам с поръчки на конектори.

Тема "От къде такъв конектор Ф4 мм?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: