• 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 306
Нека намерим най-тънките цени.
ben84 - специалист
пет окт 09, 2020 1:00 pmkuger написа:
Аз се засилих за кримпващите клещи. Ми те голям ташак, а на брошурата не си личи.
Доста се замислих и за пневмо такера, ама ми се досвидяха парите.
Та, купих си понички и тарелка шкембе.......... а, и малко от огромните сливи.
Тия клещи само за сваляне на изолация стават. И за рязане горе долу.
За останалите операции са гола вода.
пишман_майстор - майстор
Тоя маркуч за въздух с макарата някой с впечатление? Колко мм е вътрешният отвор в маркуча ?
tany66 - помощник
пет окт 09, 2020 10:47 amAndri01 написа:
Две такива върнах,третото реже нормално. За хоби работа е добро.
П.С.: Тези ще върна и помпичката,дето я дават за гориво. Ни може го "вдигне" от 50см. , а я дават до 70 :)
Значи да разбирам че и третото ще го връщаш :? Имам някакво куче марка от 3-4 години,че реже,реже,но за да е направо трябва да го държиш с близо 1см настрани а и ножчето изпада....чат-пат :lol: колкото и да го стягаш със шестограма все си изпада!!!!Надявах се тези лидълските да са по добре...ама май ще трябва да дебна някое Бошче :-D
dido1975 - специалист
пет окт 09, 2020 7:45 pmпишман_майстор написа:
Тоя маркуч за въздух с макарата някой с впечатление? Колко мм е вътрешният отвор в маркуча ?
Вътрешния диаметър е 6,3мм
Andri01 - майстор
Не,третия няма да го връщам-върши ми работа. Ползвам го 2 пъти в месеца. В "Лидл"е въпрос на късмет / както при женитбата / :)
пишман_майстор - майстор
пет окт 09, 2020 9:05 pmdido1975 написа:
пет окт 09, 2020 7:45 pmпишман_майстор написа:
Тоя маркуч за въздух с макарата някой с впечатление? Колко мм е вътрешният отвор в маркуча ?
Вътрешния диаметър е 6,3мм
Благодаря.
brum - майстор
От лампите в Лидл има такива с Ra > 97. Далеч повече от масовото > 80. Взех от 220V луничките. С такива параметри лед лампите са доволн скъпи. Обикновенно в пъти по-скъпи.
klomo - специалист
Как се справя тръборезът ,който беше тази седмица?
silent - майстор
Не знам дали са къпи ледовете им но се надявам да карат поне...щото тези от по левче в другите вериги карат по месец че и по малко...купи за проба ще видим не ми харесва само че са 2700 и жълтеят...
brum - майстор
На мен ми жълтеят повече отколкото за 2700К. Обаче факта, че липсва синият компонент допринася за по-лесно заспиване. Поне при мен ефекта е много осезаем. Та ми идват екстра :) .

Иначе за това дали карат - този път си пазя касовите бележки. Ако има проблеми ще ги тормозя за гаранция.
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 306

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: