Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Djack - специалист
Обърна ли се към Калоян за това което го говориш? Може да е някакъв проблем, който да се оправи лесно! Аз съм взел два за приятели, никой от тях не споменава за подобен проблем! Аз имам модела 190Н, но и с малките съм заварявал - нямаше ядове!
Илиянчоо - помощник
Колеги изкажете мнение относно двата вида електрожени.Благодаря предварително.
kuger - майстор
Мога да дам мнение само за голямата ИЗА 190. Сравнително слаб заварчик съм, но с нея е лесно. Заварка нямам компроментирана.
За годините от как я имам се счупи само дръжката на ръкохватката.
Илиянчоо - помощник
От колко време имаш електрожена.
kuger - майстор
нед окт 11, 2020 4:05 pmИлиянчоо написа:
От колко време имаш електрожена.
А сега :?
3 ли, 4 ли, не помня :lol: , но май повече.
MamaMy - майстор
съб окт 10, 2020 5:34 pmDjack написа:
Обърна ли се към Калоян за това което го говориш? Може да е някакъв проблем, който да се оправи лесно! Аз съм взел два за приятели, никой от тях не споменава за подобен проблем! Аз имам модела 190Н, но и с малките съм заварявал - нямаше ядове!
Аман от адвокати. Коментирано е в тази тема и има отговор и от Калоян:viewtopic.php?f=56&t=23365&p=982067&hil ... BD#p982066
Djack - специалист
Що пък реши, че адвокатствам? Опитах се да дам съвет и ако мога с това да помогна! Не съм ти отрекъл проблема! Казах просто, че при мен го няма!

П. П. Аз говоря за 160mini, за този, който ти си взел, нищо не мога да кажа!
dragozow - майстор
Можем да го видим, не пречи, нали има гаранция все пак. Иначе Mini 160 от скоро е с нова окраска и сме добавили месингова щипка в комплекта, цената остава същата.
Изображение
Илиянчоо - помощник
Здравей Dragozov.Искам да те попитам за инверторния електрожен който предлагаш Agro Mini 160.Интересува ме тествал ли си го на работа примерно колко време ще работи без да изключва и на каква дебелина електрод.Не ви трябва машинка която да чакам да се охлажда нон стоп.По принцип питах колегите от форума но няма отговори.Много благодаря.
dragozow - майстор
Да, пробвал съм го на 6 - 7 електрода рутилови 4 мм един след друг, не успявам да го прегрея. Параметрите са му съвсем истински и няма да имаш проблем с това.

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: