• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kozl - майстор
Що ще фръкат, не са ли занитени с клемата :?
А отрязаното требе да се напълни с некаков негорим, нестопяем изолатор да запъне двете разединени пластини да не мръдат, та да не излазят от шлиците.
И мое би поне токот ще малок, мое запъването да е от стопяем матриял, кат пластомаса :?
topche - напреднал
Можем да затворим темата. Смених двойният контакт с 2 единични.
brum - майстор
Пусни една снимка на крайният продукт. Че ми интересно как успя да скриеш релетата зад контакта :) .
topche - напреднал
пон окт 12, 2020 9:24 ambrum написа:
Пусни една снимка на крайният продукт. Че ми интересно как успя да скриеш релетата зад контакта :) .
не са скрити, а ще бъдат до тях.
Ето завършеният вид преди кутииката , която ще си пусна на 3д Принтера.








не ми се смейте на спойките, не мога да запоявама .. уча се още
topche - напреднал
2 релета + температурен датчик , който свързвам, като използвам Мини УСБ конетктор (просто защото такива имам) + магнитен датчик на жака (пак защото такова намерих). Храня през USB зарядно изпаднало от някой телефон , което влиза през Микро USB и храни и контролера и релетата.
Различни входове, за да няма възможност за объркване. Към тях ще закача и 2-та контакта. Като завърша изцяло ще снимам пак.
topche - напреднал
Изображение
ето го и крайният резултат. Не твърдя, че съм добър майстор, но ми върши точно това което искам
mironcho - специалист
Браво щом работи!
С цел безопасност, махни тел бода и укрепи с белите пластмасови клипси с гвоздейче, дето ги ползват за коаксиални кабели.
Ако размениш ролята на контактите и ги завъртиш на 90гр черния кабел ще е отиде на долния контакт и ще виси надолу.
  • 1
  • 2

Тема "свързване на контакт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: