Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pechkata - специалист
Морфи WiFi модула може всичко да прави обаче от Грейко му забраняват да изпълнява команди през WiFi модула - можеш само on/off и да нагласяш седмичен таймер...
Той изпълнява команда и след малко изписва нещо си и връща старата настройка...
На тези които са със свободен достъп работи перфектно - смисъл да не е в горелката на Грейко
LazarGanev - "Велик майстор"
чет окт 15, 2020 7:25 pmpechkata написа:
Морфи WiFi модула може всичко да прави обаче от Грейко му забраняват да изпълнява команди през WiFi модула - можеш само on/off и да нагласяш седмичен таймер...
Можеш да видиш всичко, което те интересува:
-в кой цикъл се намира горелката - палене, разгаряне, Р1, Р2, Р3, поддържане...
- каква е температурата в котела в момента, каква е зададената температура и евентуално да я коригираш
- каква е в момента температурата в бойлера, каква е зададената температура и евентуално да я промениш
- не можеш да променяш горивни настройки, защото не можеш да видиш резултата и може да стане опасно
чет окт 15, 2020 7:25 pmpechkata написа:
На тези които са със свободен достъп работи перфектно - смисъл да не е в горелката на Грейко
Точно така - отишъл си на ски в Банско и решаваш да си коригираш настройките на горелката - можеш да променяш количеството гориво, въздуха.... Кеф ти риба, кеф ти паламуд :-D
pechkata - специалист
Аз ли имам такава горелка или ти... :?
Аз казвам че не може да прави това което ти каза... :prayer:
чет окт 15, 2020 8:08 pmLazarGanev написа:
... отишъл си на ски в Банско и решаваш да си коригираш настройките на горелката - можеш да променяш количеството гориво, въздуха.... Кеф ти риба, кеф ти паламуд :-D
Да, ама Печката го наобградили няколко банскалийки дето слушат в захлас, как управлява върховете на ските. Той зачервил гребена, почва да дига градуса, през телефона, ама му кълве цаца!!!
...цаца, ама риба!
чет окт 15, 2020 8:30 pmpechkata написа:
Аз ли имам такава горелка или ти... :?
Аз казвам че не може да прави това което ти каза... :prayer:
Видя ли Лазаре?! Ти нямаш- ко са обаждаш?!!!
Печката е в Европа ве, ко си мислити Вий?!! Ужас!!!
чет окт 15, 2020 8:52 pmpechkata написа:
А не ве... :supz:
Аве, Пезаре, от де ги земате вий тес пелети?
LazarGanev - "Велик майстор"
чет окт 15, 2020 8:30 pmpechkata написа:
Аз ли имам такава горелка или ти... :?
Аз казвам че не може да прави това което ти каза... :prayer:
Да бе, и ти имаш вече, не оспорвам, ама айде погледни я, разучи я малко! Всичко, което го има в ниво Потребителско меню го можеш през телефона - даже и настройка температурите на включване на помпите
За мене обаче по-добър е вариантът стаен термостат с Wi-Fi, защото виждаш реално стайната температура, а за един потребител това е най-важното
pechkata - специалист
пет окт 09, 2020 10:39 pmdikata1988 написа:
Съгласен съм щом съм решил да си купя модула за 120 съм си направил сметката че искам да си командвам горелката дистанционно....ама да не объркам нещо ала бала аз като ще омажа нещо ще го направя и от самия контролер на горелка.Според мен лично мое мнение не е коректно да се правят тези ограничения след като производителят Натурела ги предлага.Но както и да е примиряваме се !!
Колега я кажи на Лазар какво можеш да правиш през Wi-Fi модула...
pechkata - специалист
И за какво ми е стаен термостат като аз съм в стаята и телефона в ръката ми...? :? :shock: :partyman:
LazarGanev - "Велик майстор"
А като си навън? Не е ли добре да погледнеш каква е температурата в къщи и ако е хладно, тогава да включиш котела?
Но дори и да си в къщи с телефона, пак ти трябва стаен термостат, защото ебем ти технологиите, щом ще трябва ръчно да включвам котела всеки път при нужда

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: