• 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
kr1100 - майстор
[quote=Индианец .
Докато има да взимат със здраве, че не се знае кога ще им спрат кранчето.
[/quote]
То протръбиха - до изборите. Аз лично няма против да дават отгоре по100-200 лв :roll:
dimodd - напреднал
пет окт 09, 2020 7:40 pmben84 написа:
пет окт 09, 2020 1:00 pmkuger написа:
Аз се засилих за кримпващите клещи. Ми те голям ташак, а на брошурата не си личи.
Доста се замислих и за пневмо такера, ама ми се досвидяха парите.
Та, купих си понички и тарелка шкембе.......... а, и малко от огромните сливи.
Ако на някой му трябват- да ми пише на dimoddd@gmail.com и му ги продавам на половин цена. Пробвани 2-3 пъти за тест. Не мога да се справя. Много сложни идват за възможностите ми :( Разбира се пълен комплект! За София се виждаме лично.

Тия клещи само за сваляне на изолация стават. И за рязане горе долу.
За останалите операции са гола вода.
silent - майстор
То па едни лични данни....име поща телефон.....ако някой си мисли че е анонимен....да знае че не е....пък и повечето хора вкл. и аз сме обиковени безинтерестни цървули....та кво да вардим и от кво толкоз чак да се крием кат никой не ни търси.......
jekasus - майстор
silent написа:
цървули...
Имам хубава отстъпка в строителен магазин - не са 10 стотинки на поръчка.
Тая хуйня от Лидл прегледах и махнах от телефона, па и в тоя умрял магазин какви оферти да търся... то само заради инструменти влизам...
XpacTa - специалист
За инструменталистите има една допълнителна полза - пази ти касовите бележки за три години, но трябва да сканираш всеки път "картата" от телефона на касата. Та не се налага да търсиш бележката като се скапе поредния инструмент Parkside.
kozl - майстор
съб окт 17, 2020 5:24 pmjekasus написа:
Мултишлайфа - бива ли го?
Много ме подразни тая простотия с лидъл плюс, по-точно да ми навират услуга, която изисква лични данни, пък отстъпки са само за боклуци в тоя магазин...
Май ще спра да ходя в тия немски магазини, онзи ден направих грешката да вляза в Кауф - повече не....
А кво е тва мултишлайф? Че им заборавям наименованията :?
Аз имам 3 Парксайдски. Тоя на батерии не знам за кво да го ползвам. Па даже един се повреди и тоя е втория. За шлайфане не стаа. Стаа за бормашинка за платки ма мноо тежък и кат си имам на ток 12V, Парксайда не мое ми върши и тва.
Неколко пати се мъчих да пилим с батерийниьо дребни детайли и не стаа. Аре разклонител и тоя на ток.
Преди Парксайда имах Ейнхел на 220V. Мое би Парксайда е по-добър, че Ейнхела го бех стегнал със скоба за водно съединение, оти при макс обороти се отваряше корпуса :shock:
Chefo77 - майстор
съб окт 17, 2020 9:56 pmjekasus написа:
silent написа:
цървули...
Имам хубава отстъпка в строителен магазин - не са 10 стотинки на поръчка.
Тая хуйня от Лидл прегледах и махнах от телефона, па и в тоя умрял магазин какви оферти да търся... то само заради инструменти влизам...
Имат разкошен бекон и фрешове :)
jorkata.petkov - помощник
Видях, че са пуснали някакво приложение с талони за отстъпка, ама нещо ми е много съмнително как ще работи тая работа. Някой пробвал ли го е и има ли наистина някакъв кяр, понеже не ми се свалят още приложения. То всеки вече те кара да сваляш ап... Отзиви? Мерси!
kuger - майстор
нед окт 18, 2020 10:46 amXpacTa написа:
За инструменталистите има една допълнителна полза - пази ти касовите бележки за три години, но трябва да сканираш всеки път "картата" от телефона на касата. Та не се налага да търсиш бележката като се скапе поредния инструмент Parkside.
Пази, ама пази май касовата от покупки през"плюс", и май само нея ще ти сканира.
Аз я свалих тая "уйня", ако ми хареса нещо ще я пробвам.
k_garchev - специалист
Има,да.Просто от време на време трябва да проверяваш какво пускат на промоция.Аз в петък си активирах купон за риба пастърва.Реалната и цена е 10,49лв,а с приложението беше 7лв.Сега има свинско бон филе на цена 8лв,при реална цена 13лв.
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: