• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
ccvetanov95 - специалист
Извинявам се, ако съм сгрешил раздела.

Изключително неудобно място за лепене до радиатор. Съответно коляното протече. Не силно, но тече. Как да оправя проблема някакво лепило или специално тиксо. Благодаря :)
ccvetanov95 - специалист
Прикачвам снимка

Прикачен файл

IMG_20201019_132132.jpg

Прикачен файл

IMG_20201019_132132.jpg
Virtex - майстор
Хубаво питаш, но нямаше нужда от 5 теми (включително тази)

Прикачен файл

wtf.png
wtf.png (18.66 KиБ) Видяна 1157 пъти
ccvetanov95 - специалист
пон окт 19, 2020 1:44 pmVirtex написа:
Хубаво питаш, но нямаше нужда от 5 теми (включително тази)
Не знам как се трият. Като добавя темата ми изписва грешка и натиснах няколко тъпи ако си админ ги изтрий.

А относно темата дали става с някакви лепило или някаква друга формула да разтопявам нещо....
Andri01 - майстор
Режеш тръбата плътно до протеклото коляно и после 2-3 колена,2-3 парчета ППР, лепачка и две ръчички / от от правилното място/!
П.С.: Под мненията ти ,в лява трябва да имаш едно"Х",на него пише "изтрий"!
ccvetanov95 - специалист
Някакъв лесен вариант а лепило няма ли
krasi92 - майстор
Рязане и нова разводка до крана. Това май няма да му е първия ремонт на това място. Влагай повече старание при лепенето и при вземането на размер. При лепене е силно препоръчително всичко да е подсушено и обезпрашено. Успех.
ccvetanov95 - специалист
Приятели благодаря за помощта. Но ще ми трябват субтитри наистина не разбирам какво къде да резна и залепя, защото съм новак. Не зная много от нещата, дори как се казват. Имам един познат майстор, но той е много зает в момента има поръчки в общината....

Прикачвам още една снимка. Наистина ли не става с лепило течно, или да претопя нещо или специално тиксо. Страх ме е да не доразваля нещо...

Прикачен файл

IMG_20201019_201213.jpg
Andri01 - майстор
Режеш, там където ти е показал Соколов. След това импровизираш-с колена ,снадки/ може би по 2бр/ ,нипел. Но щом не си на ясно с това,по добре потърси някой ,който да го направи. Лепенето е елементарно,но точно в случая ще е по сложно и не е за човек, който тепърва хваща лепачкоа и ППР тръби.
  • 1
  • 2

Тема "Протече коляно.." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: