Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Вчера слушах едно "представително" ДжиПи, което небрежно спомена, че имало 2500 кл....пациенти.
Да затворим тоя дебат, че е болна тема! На надут цирей ми прилича и като се спука, на някой ще му олекне.
И двамата имате право, но от собствената си гледна точка.
bmahob - майстор
чет ное 19, 2020 6:17 pmТрифон П.Трифонов написа:
"Колеги", Лазаре,
Вчера се свързахме с Емо. Обяснил съм му каквото знам, за отоплителните системи, както и съм му изпратил линк към темата на Дани Трифонов. В Аксаково само способни люде!!!
От това, което Емо ми сподели, разбрах, че камината е настроена перфектно от инсталатор, като работи по СТ. Направено е всичко, което може, с наличната техника. Доста далеч е от производителят, но е попаднал на добър сервизен. Това е втори отоплителен сезон. През изминалият е показала съвсем приличен разход.
bmahob, публикуването на този пост е продиктувано от поредното ти ползване на термина "Секта". Та, продължавай да помагаш и ти! Също така, понеже условията са много подобни на твоите, предупредих да проверява по често коминът.
Надявам се с това, страстите и душевните напъни да попритихнат!
Тия един два дни ме изненадвате приятно :-D ти и други капацитети ..... Браво!
П.С Не говоря само за тази тема.... :) =D>
slavista - специалист
за пелетен котел ekostar auto в София има ли кой да намеря да ми помогне с настройките ?
aleyan - специалист
съб дек 24, 2022 11:12 pmslavista написа:
за пелетен котел ekostar auto в София има ли кой да намеря да ми помогне с настройките ?
gmg-3, от тях купих моя и те го обслужват.

Тема "mareli system" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: