• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
gogyto - специалист
Имам две на вилата още от както излязаха преди няколко години, нямам никакви проблеми работят много добре, имат защита от прегряване и двете са кучи марки. Аз съм доволен, дори мисля и в нас да сложа в кухнята, че бойлера си заминава набързо след като измием посудата. Влезе ли студената вода и край... Та тия вършат страхотна работа, не се чуди вземай!
Lutchezar - майстор
вт ное 17, 2020 12:39 amMamaMy написа:
Сигурен ли си, че говориш за същото? Няма как да има консуматори на изхода повече от един, тъй като устройството е крайно. След него не трябва да има нищо
Електрически консуматори. Иначе си е крайно. Пускаш една духалка и става 2 пъти по-хладка водата
Kondor1 - специалист
ср ное 18, 2020 7:45 pmLutchezar написа:
вт ное 17, 2020 12:39 amMamaMy написа:
Сигурен ли си, че говориш за същото? Няма как да има консуматори на изхода повече от един, тъй като устройството е крайно. След него не трябва да има нищо
Електрически консуматори. Иначе си е крайно. Пускаш една духалка и става 2 пъти по-хладка водата
И как става тоя номер? Да не си с дизелов генератор.
Lutchezar - майстор
Не. Стара къща в центъра на София. От малкото дето няма топлофикация. Температурата на водата от проточния бойлер зависи от това дали работи ресторантът в съседство, дали съседите са пуснали климатиците..
Като не вярвах и изключих всичко друго в нас, но е факт. Пробвах с няколко бойлера.
Засега нещата отиват към смяна на партида и пускане на трифазна за да се получи нещо. Същата работа е и с фурната например. Само индукционният котлон работи що годе еднакво, но там разчитам на импулсното захранване.
dragozow - майстор
Има значение какво напрежение стига до теб. Някои уреди работят, но с непълен капацитет, други горят.
gogyto - специалист
Има го това, и при мен на вилата в балкана се получава същото, при пуснати големи консуматори.
А и трафа е далеко от нас.
MamaMy - майстор
Тогава не е виновен уреда, а слабата инсталация. В този случай мнението не е по темата.
gogyto - специалист
пет ное 20, 2020 1:14 amMamaMy написа:
Тогава не е виновен уреда, а слабата инсталация. В този случай мнението не е по темата.
Никой не казва, че уреда е виновен, а просто уточнение защо се получава това.
  • 1
  • 2

Тема "Проточен нагревател на мивка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: