• 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
falcoh - специалист
Някой има ли мнение за "Фритюрник с горещ въздух 129,99лв" от тази седмица?
resistbody - майстор
пон ное 23, 2020 10:24 pmfalcoh написа:
Някой има ли мнение за "Фритюрник с горещ въздух 129,99лв" от тази седмица?
Въпрос на вкус... говоря за уреда като цяло не за точно този.. взехме един такъв по препоръки на познати(много го харесват)... 2 пъти ги пробвахме и седи в кашона...
mironcho - специалист
Този тип фритюрници имат приложение, но за не-повече от двама човека и то въоръжени с търпение или други хлътнали по здравословното готвене. Пример: 800гр. пържени картофи - 25-30мин. (резултата е спорен и иска често разбъркване); две пилешки бутчета или 8 крилца - 45мин. (тук резултата обикновено е добър и за начинаещ). Не се подвеждайте по рекламите по телевизията, че всичко става бързо и лесно - не е така. Вярно е, че се използва далеч по-малко мазнина, но времето за което стават нещата е мноого. Из българския нет има писани доста мнения и не много рецепти.

Между другото преди 1-2 седмици бяха по 70лв в кауф... (може и да бъркам магазина)
resistbody - майстор
Да и това е недостатка, ние сме цял катун... може и това да ме е отказало от техологията.. добре че ям кратофите с хляб иначе..
dragozow - майстор
И аз имам еър фрайер или там както се казва. Ползвам го от година за картофи, кюфтета и каквото се сетя. Картофите стават малко по-различни, но в никакъв случай не са лоши. Бях скептичен към покупката на жената, но се оказа окей. Има и друго предимство, преди този уред чистех абсорбатора често с това пържене, сега доста по-рядко. Моят е от Amazon, жена ми четеше някакви теми доста преди да го купи, 6 литра, което е достатъчно, 4 човека сме. Марката е Uteh, тези били най-добрите ала бала. Дойде с английски щепсел, след сменени два адаптера(горят) го "кръстих" като резнах кабела и си сложих шуко щепсел.
naB4o - специалист
Имахме подобен КаФлански, на 2-3 месец почна да пада покритието на кошницата. Върнаха ни парите, като доплатихме за актифрай на тефал. По-хубави стават картофките и не се занимаваш да ги бъркаш. За мен лично е идеално за картофки и полуфабрикати тип - кордон бльо, хапки, лучени кръгчета и такива. Недостатък е времето за приготвяне, и ние сме с 2 деца, обикновено на два пъти се получава готвенето, с разлика между готвенията от 20-30 минути.
dragozow - майстор
Взели сте малък уред, аз в моя съм правил 3 кила пържени картофи веднъж. Имах много гладни деца и бяха много доволни. Към 40 минути и няколко разбърквания.
cholev - майстор
Аз смених един от другия модел дето е с бъркалка. (стопи се капака) Но и от втория не е доволна съпругата. Протича на бъркалката уплътнението. Та съм решил да се пробвам с този модел. По принцип идеята е добра и нещата и здраволсловни и на вкус ОК.
Chefo77 - майстор
пон ное 23, 2020 10:24 pmfalcoh написа:
Някой има ли мнение за "Фритюрник с горещ въздух 129,99лв" от тази седмица?
Гледах някаква реклама на "Черен петък" в БулМаг - такова изделие на Мюлер, на 70 лева.
Само информативно.
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
Само информативно.
Щом тия фритюрници правят пържени картофки за 30-40 минути, не ми ги хвали...


Олфа - Вау! Перфектен резец за макетен нож. Какви говна съм ползвал досега...
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: