• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
nelina_london - специалист
Малко се отклоняване от питането на автора,но съм изцяло съгласна с горното мнение.Само който не е ползвал кухня изцяло с чекмеджета на долен ред,не знае какво изпуска :)
D103314 - специалист
[quote=nelina_london post_id=1051627 time=1607295087 user_id=52479]
Малко се отклоняване от питането на автора,но съм изцяло съгласна с горното мнение.Само който не е ползвал кухня изцяло с чекмеджета на долен ред,не знае какво изпуска :)
[/quote]

Това не го разбрах напълно - изпускам или се набутвам... :-D :-D :-D Все повече клоня към отказване от този вариант. П-образната кухня - на едната страна, където няма нищо ще е с дълбочина 40см, другите с фурната и м ивката са 60. Като се инсталират между тях остава чисто 2,5 метра празно разстояние, което мисля, че на жената ще и бъде удобно и няма да ходи много нагоре надолу. Всичко ще е сравнително близо, като спазвам реда - хлладилник, мивка , котлони от дясно наляво. Ще се ползва само за готвене, ще се храним във всекидневната. В момента нямам подръка схема на разположенията и размерите, тъй като двата комплекта с чертежите и изгледите ги дадох на мебелистите. Те си взеха размерите, но взеха и моите чертежи. А за цвета - все повече се убеждавам, че сме избрали един от най-капризните цветове, и съответно с доста повече изисквания за баланс цветово. Ще го мисля още. Благодаря на отзовалите се :?
nelina_london - специалист
Така се изказах,че как да ме разберете :) .
Понеже ,точно планирам новата ни кухня,която ще е на П и подобно на вашата е без горни шкафове и се блъскам цветово между няколко комбинации,се включвам често .
Кухня с дълбоки чекмеджета е благодат.Тенджери,чинии всичко...просто неможе да се сравни с шкаф с вратичка.А,ако дълбочината е над 60 см,става още по-удобно.
Успех ви желая!
D103314 - специалист
Благодаря! Успех и на Вас. Ще сменям цветовете....жената още не знае... :-D :-D :-D Какъв цвят бихте направили при положение, че всекидневната е изпълнена с гредоред, който се вижда. Единия цвят би трябвало да е кафяво...за другия се чудя...

Прикачен файл

IMG_20201129_093730 (1).jpg
radius - майстор
Леле, какви са тия ферми като на Дунав мост. :)
С тия цигански скоби да не ходите с каски.
D103314 - специалист
[quote=radius post_id=1051785 time=1607414541 user_id=45301]
Леле, какви са тия ферми като на Дунав мост. :)
С тия цигански скоби да не ходите с каски.
[/quote]

Дунав мост 1 или 2? Циганските скоби ги сложих за автентичност. От другата страна са с Т-образно планки. Каски имам бол, работя в открит рудник :)

Прикачен файл

648 (3).jpg В незавършен вид

Прикачен файл

DSCF1572 (1).jpg

Прикачен файл

DSCF1550 (1).jpg
  • 1
  • 2

Тема "Кухня в синьо без горен ред- давайте съвети за гръб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: