Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Tonybk - помощник
Здравейте,да помоля за таблицата за изчисляване на дозите,че ми се прецака лаптопа и я загубих безвръзватно.Предварително благодаря и весели празници на всички!
morfei1 - специалист
ср дек 30, 2020 7:03 pmLazarGanev написа:
Как ми се иска тези междуличностни препирни да са в някоя друга тема, ама не знам дали може :? . Много продължиха, съгласете се.
Задава въпрос отговарям му. Таблицата на Брадъра която лично Трифонари ми изпрати преди няколко години работи без проблем, а така също и новата от последния пост на Брадъра.

Не знам що всичко тълкувате като заяждане. :roll:
gnt69 - майстор
ср дек 30, 2020 9:29 pmTonybk написа:
Здравейте,да помоля за таблицата за изчисляване на дозите,че ми се прецака лаптопа и я загубих безвръзватно.Предварително благодаря и весели празници на всички!
На предната страница я има.
Таблицата, от предната страница, не ми позволява да въвеждам.
Старата си работи без проблем, но с лек козметичен дефект.
За мен не е проблем. Освен това, имам си специално направена, от Брадъра, но не си я давам.
Дребното момченце отново намери повод.
Таблицата да ми е проблема!
pechkata - специалист
вт дек 29, 2020 10:38 ammorfei1 написа:
Добре бе, като си замерите дебита на шнека и си наредите на база на това да подава на макс 4кг и на минимална 1кг., а средната е между двето - 2кг, ко има толкова да бъзикате тва зареждане. Тея работи къде ги поствате за цикъл и зареджане, без да се пише и колко подава шнека, са обсолютно безполезни :roll:
Шнека си подава според оборотите на редуктора и напрежението...
Важно е порцията и цикъла за да работи правилно...
А количеството подавано на час важи само за електрониката - ако носи информация на някъде...
bai_bradyra - специалист
Честита Новата 2021 година! Нека да е весела, мирна и здрава :partyman:
Трифоне може да се въвежда само в полетата, където трябва / с надпис "въведи"/ другите са заключени , за да не се пипа по формулите. Ако искаш напиши по-подробно какъв е проблема при теб да видим ще измислим ли нещо. На първо четене, ако въвеждаш десетични и ти излиза във формат на дата пробвай да смениш "." със ",". Ексела в зависимост от настройките понякога приема 17.5 , като 17 май, ако сложиш 17,5 би трябвало да няма проблем( със запетая). Или обратно. Може би точка и запетая правят проблема при теб. Ще се опитам да направя и фейс :lol: на таблицата да изглежда малко по- професионална само време да има.
filmatoplo - майстор
Честита Нова Година,пожелавам безаварийно ползване на продуктите на Грейко. :wink:
пет яну 01, 2021 9:00 ambai_bradyra написа:
Честита Новата 2021 година! Нека да е весела, мирна и здрава :partyman:
Трифоне може да се въвежда само в полетата, където трябва / с надпис "въведи"/ другите са заключени , за да не се пипа по формулите. Ако искаш напиши по-подробно какъв е проблема при теб да видим ще измислим ли нещо. На първо четене, ако въвеждаш десетични и ти излиза във формат на дата пробвай да смениш "." със ",". Ексела в зависимост от настройките понякога приема 17.5 , като 17 май, ако сложиш 17,5 би трябвало да няма проблем( със запетая). Или обратно. Може би точка и запетая правят проблема при теб. Ще се опитам да направя и фейс :lol: на таблицата да изглежда малко по- професионална само време да има.
Честита да е 2021ва!
Брадър, не я виждам за сефте. Имам и персонална табличка. Знам къде, но просто не може.
Evgeniy - майстор
За много години и за много топло ;)
чет дек 31, 2020 12:55 amТрифон П.Трифонов написа:
Таблицата, от предната страница, не ми позволява да въвеждам.
Ексела отваря свалените таблици първия път в "защитен" режим (protected mode). За да въвеждаш трябва да натиснеш жълтия бутон "Enable..."

За козметичния дефект:
И двамата сте прави. Ако десетичният разделител е запетая и се въвведе 18.5 вместо 18,5 Ексела автоматично сменя формата на полето към дата и после не може да се върне, защото е заключен. Каквото и да се въведе излиза дата.

Оправя се така:
Review --> Unprotect.
После с десен на полето се отива на формат и се избира General.
След това може да се заключи пак.
пет яну 01, 2021 12:23 pmEvgeniy написа:
За много години и за много топло ;)
...
За много години и благодаря, Евгени!
"Енаблих" новата и си тръгна.
Това потвърждава факта, че всеки, който е изтеглил файлчето, е имал моите "проблеми", или просто си го е подкарал, по описаният начин.
Не вярвам всички да са хакери, та...
ср дек 30, 2020 6:28 pmmorfei1 написа:
ср дек 30, 2020 4:54 pmТрифон П.Трифонов написа:
Благодарско, но само аз ли не мога да въвеждам?
да.
...правилно съм го определил като заяждане, пък и не само аз.
Би могъл да сподели как и въпреки, че призовах за това- не го направи.
Това означава, че или не знае или не иска да е полезен. Както и да е.

Нещо ново.
https://photos.app.goo.gl/5RS3m7tdp2DiUgzQ7
Някой виждал ли е такова нещо?
Иначе работи, топли- икономично при това.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: