• 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 308
Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
чет дек 31, 2020 10:15 pmmuhala написа:
чет дек 31, 2020 7:00 amkozl написа:
чет дек 31, 2020 12:22 ammuhala написа:
Днес купих и батерии (голяма и малка). Импакта е голяма сила.
Откъде и на какви цени?
Лидъл на Марко Бочар, София. Имаше много батерии. 59лв за 4ач и 45лв за зарядно с 2ач батерия.
Купих си 4Ah. И да питам как са вашите, че тази от нова и индикатора показва само червено?
muhala - майстор
пет яну 01, 2021 6:59 pmkozl написа:
чет дек 31, 2020 10:15 pmmuhala написа:
чет дек 31, 2020 7:00 amkozl написа:

Откъде и на какви цени?
Лидъл на Марко Бочар, София. Имаше много батерии. 59лв за 4ач и 45лв за зарядно с 2ач батерия.
Купих си 4Ah. И да питам как са вашите, че тази от нова и индикатора показва само червено?
Моята я купих и беше червено-жълта. Заредих я и показа и зеленото. Напрежението на твоята колко е след заряд ?
xway - напреднал
В неделя 03.01.2021 ще има малък циркуляр предполагам модел PTS 710 A2 - https://www.lidl-service.com/cps/rde/SI ... 20710%20A2 на цена 99,99 лв.
Ще се радвам за отзиви на ползващи подобни модели - до колко са подходящи за леки домашни дейности. Някое пдч, фазер, плочка при нужда.
nazista - напреднал
Върнах го в Равда лидл - няма ядове взех си 100то лв , даже и не отвориха кутията , минус съм 10 лв пътни до Бургас, интересно че дори и не погледнаха в кутията ами ако бях набил една тухла а!!!!!!!!!!!!! от тука нататък тест- проверка и тн. преди да взема нещо от там
Някой ако има черния модел безчетков гайковертсъс 230 нм тяга да казва
Индианец - специалист
съб яну 02, 2021 3:49 pmnazista написа:
интересно че дори и не погледнаха в кутията ами ако бях набил една тухла а!!!!!!!!!!!!! :finga:
За теб не знам, ама явно някой преди теб го е направил....
Поне си взе парите. :)
cholev - майстор
съб яну 02, 2021 5:41 pmИндианец написа:
съб яну 02, 2021 3:49 pmnazista написа:
интересно че дори и не погледнаха в кутията ами ако бях набил една тухла а!!!!!!!!!!!!! :finga:
За теб не знам, ама явно някой преди теб го е направил....
Поне си взе парите. :)
Мьеко си го казал.
Имаше навремето загадки за инспектор Стрезов- в някой от вестниците или списание. "Поглед" ?. Ама това преди много години. Повечето от вас дори не са били родени. :-D
Та загадка. На форумец продава лидъл машинка ама го прецаква. Кой е ъъ да кажем виновния.
1. Лидъл
2. непознато другарче
3. Потърпевшия
1. отпада защото е пълен абсурд лидъл да слага по кофти уреда в кутията. Фантастика и смех в залата.
2. Некой взел и подменил. Също съмнително- щото върнатия уред едва ли ще отиде директно на щанда. Но си е версия и може и да е истина.
3. Взимаме 2 уреда - за 50 кинта и за 100. В кутията за 100 слагаме тоз за 50 и го засилваме в лидъл. Равносметка- този за 100 вече ни струва 50 :-D . Тоз вариант ми изглежда най правдоподобен
Пичове - сега да не тръгнете да се възползвате от идеята :-D .
Ваш инспектор Стрезов /подпис/
nazista - напреднал
Аз не бих се изложил да правя врътки така ! Но явно е пълно със измекярчета, днеска намерих един господин във ОЛХ със такъв винтоверт който го продава 150 лв от редовна цена 100лв ,е много бързаш да забогатееш бе мосю! ЛИДЛ :snakeman: са най виновни за тази измекярщина , цяла година стискаха уредите и накрая видиш ли дай да ги продаваме без бетерии и без зарядни и то само за празниците във малко бройки! :finga:
cholev - майстор
Епа батерии колко щеш сега. Кеф ти 2 кеф ти 4ач.
На мене лично идеята отделно уреда отделно батерията по мье кефьи.
Ей я ударната перфоманце бормашина идва със страшна сила- цели две (2) батерии, аксесоари, даже и рулетка :-D . Мам си джейс- ма на 250лв. А импактчето на 100 ама без батерии и рулетка ама на 100.
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 308

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: