Най - вълнуващия въпрос зимно време.
чет яну 07, 2021 4:17 pmgnt69 написа:
чет яну 07, 2021 1:35 pmstridata написа:
чет яну 07, 2021 11:37 amТрифон П.Трифонов написа:
Сега навън е 15 градуса, шарено слънце, но Висманите работят.
При мене е 4 градуса с усещане за -2 и е дъжд/почти сняг/, а кажи са как да си сравняваме разход :-D
Големи гадове туй варненците, на туй отгоре ходят без пари и на море. :partyman:
Страдивари, сигурно има начин, но на мен не ми се смята. Има си хора за това, хихи.
Руси, който му са мореплажува, оставам едната леха за палатки. Къмпингът е от мен (ток, вода, телефон, интернет). Душа е на корем.
gnt69 - майстор
чет яну 07, 2021 7:16 pmТрифон П.Трифонов написа:
Руси, който му са мореплажува, оставам едната леха за палатки. Къмпингът е от мен (ток, вода, телефон, интернет). Душа е на корем.
Благодаря ама аз моето ходене по палатки съм го изходил. Сега поудъртяхме и искам или 5 звезди хотел с ол инклузив или бунгалце на 1-ва линия на плажа с хладилник. :partyman:
neznaiko - помощник
чет яну 07, 2021 7:16 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет яну 07, 2021 4:17 pmgnt69 написа:
чет яну 07, 2021 1:35 pmstridata написа:

При мене е 4 градуса с усещане за -2 и е дъжд/почти сняг/, а кажи са как да си сравняваме разход :-D
Големи гадове туй варненците, на туй отгоре ходят без пари и на море. :partyman:
Страдивари, сигурно има начин, но на мен не ми се смята. Има си хора за това, хихи.
Руси, който му са мореплажува, оставам едната леха за палатки. Къмпингът е от мен (ток, вода, телефон, интернет). Душа е на корем.
Трифоне,ти освен да висиш в нета и при котела,друго правиш ли?На всяко гърне мирудия си!Сигурно си регистриран и в някой лекарски форум и даваш съвети за по сложните операции.Не,че се заяждам,но няма тема без Трифон П.Трифонов да е отговорил.
stridata - специалист
чет яну 07, 2021 8:46 pmneznaiko написа:
Трифоне,ти освен да висиш в нета и при котела,друго правиш ли?На всяко гърне мирудия си!Сигурно си регистриран и в някой лекарски форум и даваш съвети за по сложните операции.Не,че се заяждам,но няма тема без Трифон П.Трифонов да е отговорил.
Отговаря в определени теми и то добре, че е той да са живи! Аре да си мезиме, ако не ни харесва само да си четеме и така!
gnt69 - майстор
пет яну 08, 2021 9:44 amstridata написа:
чет яну 07, 2021 8:46 pmneznaiko написа:
Трифоне,ти освен да висиш в нета и при котела,друго правиш ли?На всяко гърне мирудия си!Сигурно си регистриран и в някой лекарски форум и даваш съвети за по сложните операции.Не,че се заяждам,но няма тема без Трифон П.Трифонов да е отговорил.
Отговаря в определени теми и то добре, че е той да са живи! Аре да си мезиме, ако не ни харесва само да си четеме и така!
+ 1 Трифон е пич. :partyman:
mitkomaca - специалист
А честит ни първи сняг за тая година нощес натрупа 25 сантиметра и в момента е -2, блазе им на Варненци
нед яну 10, 2021 11:05 ammitkomaca написа:
А честит ни първи сняг за тая година нощес натрупа 25 сантиметра и в момента е -2, блазе им на Варненци
Блазе ти на тебе!
Тука е хубаво само на хартия. Влага, вятър, температурата не е това което е.

Разход...
7ми- 9.5кг.
8ти- 10,7кг.
9ти- наваксва си- 14кг.
Тази сутрин, в бункерът останаха последните 60-63кг. Сипах последните остатъци, но не стигнаха до началните 70.
morfei1 - специалист
пон яну 04, 2021 6:04 pmpechkata написа:
Това се случва когато забравя да натисна таймера... :-D
И по долната графика можеш да разбереш колко време държат главите затворени... :idea:
4-ри часа пауза с глави? Може, ама на пролет.... не през декември.
pechkata - специалист
пон яну 11, 2021 2:16 pmmorfei1 написа:
пон яну 04, 2021 6:04 pmpechkata написа:
Това се случва когато забравя да натисна таймера... :-D
И по долната графика можеш да разбереш колко време държат главите затворени... :idea:
4-ри часа пауза с глави? Може, ама на пролет.... не през декември.
:shock: :-D Със повече от 6 часа пауза... :supz:

И тази графика се получава при почистен котел... :idea:

Прикачен файл

изтеглен файл (16).png
изтеглен файл (16).png (21.39 KиБ) Видяна 799 пъти
morfei1 - специалист
Получава се като врътнеш главите от 4-ри на 2. от 00:00 до 04:00 са си 4-ри часа както и да ги смятам. Втората ти пауза си съвсем отделно нещо, но явно там пак се въртят глави. Просто иначе няма как да ти се случат нещата ако се водиш по вода.

Тема "Разход на пелети!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: