Ел. инструментите. Консумативи.
ky-kyy - майстор
Сменяй жената :axe:
cholev - майстор
съб яну 09, 2021 4:35 pmMyth написа:
.. Ейнхела ми се струва с една идея по качествена техника, дали е така не зная... може само на мен да ми се струва.
Имам една отверка ейнхел. (която е парксайд, но на нея пише ейнхел PASS3.6A1) 2012г чупеща се - и върти още това чудо :shock:
Myth - специалист
съб яну 09, 2021 4:46 pmcholev написа:
съб яну 09, 2021 4:35 pmMyth написа:
.. Ейнхела ми се струва с една идея по качествена техника, дали е така не зная... може само на мен да ми се струва.
Имам една отверка ейнхел. (която е парксайд, но на нея пише ейнхел PASS3.6A1) 2012г чупеща се - и върти още това чудо :shock:
Доколкото знам до по някое време Парксаидска техника (не знам дали всичката) се е правила от Ейнхел или поне поръчвана от Ейнхел, доколкото знам сега не е така... ама то не можеш им хванеш спатиите вече.
Myth - специалист
съб яну 09, 2021 4:44 pmky-kyy написа:
Сменяй жената :axe:

Е като изключим тоя и недостатък относно даването на пари за инструментариум и фотографска техника всичко е наред с жената :) и аз не съм идеален.
ky-kyy - майстор
съб яну 09, 2021 5:09 pmMyth написа:

Е като изключим тоя и недостатък относно даването на пари за инструментариум и фотографска техника всичко е наред с жената :) и аз не съм идеален.

Другия път, като си легнете, ще и кажеш - "Чудя се, дали да дам 1000 лева за машинки, за да си уплътня свободното време или да си хвана любовница и да ги дам на нея..."
cholev - майстор
съб яну 09, 2021 8:08 pmky-kyy написа:
съб яну 09, 2021 5:09 pmMyth написа:

Е като изключим тоя и недостатък относно даването на пари за инструментариум и фотографска техника всичко е наред с жената :) и аз не съм идеален.

Другия път, като си легнете, ще и кажеш - "Чудя се, дали да дам 1000 лева за машинки, за да си уплътня свободното време или да си хвана любовница и да ги дам на нея..."
Жената: -Ц не давам и за двата проекта. :axe: Ей ти 3 кинта да си купиш една бира 'Марочное' от Березка и стига мечти :-D
ky-kyy - майстор
съб яну 09, 2021 9:04 pmcholev написа:


Жената: -Ц не давам и за двата проекта. :axe: Ей ти 3 кинта да си купиш една бира 'Марочное' от Березка и стига мечти :-D
Нидей са прай, ся...Направо се чудя на твоята, как те търпи :lol: :
schuldiner - майстор
съб яну 09, 2021 8:08 pmky-kyy написа:
съб яну 09, 2021 5:09 pmMyth написа:

Е като изключим тоя и недостатък относно даването на пари за инструментариум и фотографска техника всичко е наред с жената :) и аз не съм идеален.

Другия път, като си легнете, ще и кажеш - "Чудя се, дали да дам 1000 лева за машинки, за да си уплътня свободното време или да си хвана любовница и да ги дам на нея..."
Напоследък жена ми ги ръси едни от сорта "на ти 1000 кинта, вземи си намери някоя, че си ебаси якия пич, пък ми се виждаш малко нервен".
Събрал съм 6 винтоверта и ги държа в хола, явно вижда някъв проблем.
ky-kyy - майстор
съб яну 09, 2021 9:21 pmschuldiner написа:


Напоследък жена ми ги ръси едни от сорта "на ти 1000 кинта, вземи си намери някоя, че си ебаси якия пич, пък ми се виждаш малко нервен".
Събрал съм 6 винтоверта и ги държа в хола, явно вижда някъв проблем.
И ти кво? Винтоверт ли си купи пак :lol:
Индианец - специалист
Забравям да питам а ме гложди от к край време.......
Някой има ли от форума впечатление от тия винтоверти Вики 12 волта май бяха.
Как са като батерия и като изработка?
Не съм тръгнал да купувам (имам си), ама се чудя как може да продават машинка с две батерии, и куфар за има няма около 50 лева...

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: