• 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 306
Нека намерим най-тънките цени.
schuldiner - майстор
нед яну 10, 2021 1:21 pmChefo77 написа:

Но всеки разумен човек ще се сети, че няма как 4 пъти разлика в цената да не е оправдана по някакъв начин.
Влизаш в технически магазин - освен верта вземаш комплект свредла/битове и др. джунджурии общо за 20 лв. В Лидл освен машинката пълниш дисагите с кот са сетиш за 120. Все някак им излиза сметката. Лошото според мен е че периодът на зарибяване мина.
cholev - майстор
нед яну 10, 2021 1:21 pmChefo77 написа:
.. Но всеки разумен човек ще се сети, че няма как 4 пъти разлика в цената да не е оправдана по някакъв начин.
Разумния човек ще се сети, че за еднакви параметри даваш едни кинти за 5год *гарантирани*. За милвокито даваш х4 и се очаква да получиш 4х5=20години щастие без проблем :-D
Извод: очеваден :lol: (ама има сервиз- халал да ви е -ползвайте със здраве :-D )
zz_stefanov - майстор
пон яну 11, 2021 8:59 pmcholev написа:
нед яну 10, 2021 1:21 pmChefo77 написа:
.. Но всеки разумен човек ще се сети, че няма как 4 пъти разлика в цената да не е оправдана по някакъв начин.
Разумния човек ще се сети, че за еднакви параметри даваш едни кинти за 5год *гарантирани*. За милвокито даваш х4 и се очаква да получиш 4х5=20години щастие без проблем :-D
Извод: очеваден :lol: (ама има сервиз- халал да ви е -ползвайте със здраве :-D )
чолев, бъркаш.
О Милуокито ще очаквам 4 пъти и на горе повече работа за 5 години без да създава проблеми.
Та мисли си кой е 'разумният човек' :)
Chefo77 - майстор
пон яну 11, 2021 9:19 pmzz_stefanov написа:

чолев, бъркаш.
О Милуокито ще очаквам 4 пъти и на горе повече работа за 5 години без да създава проблеми.
Та мисли си кой е 'разумният човек' :)
Чолев не разбира, че хората, които си купуват Милуоки, ги купуват, за да си вадят хляба с тях. Съответно, разчитат на тези машини. Чолев е от хората, които си купуват машини, за да сковат някоя кочина, често некадърно, та е съвсем нормално да не искат да влагат пари в машини, които ще ползват веднъж на месец. За всички има място под слънцето :)
cholev - майстор
пон яну 11, 2021 10:25 pmChefo77 написа:
пон яну 11, 2021 9:19 pmzz_stefanov написа:

чолев, бъркаш.
О Милуокито ще очаквам 4 пъти и на горе повече работа за 5 години без да създава проблеми.
Та мисли си кой е 'разумният човек' :)
Чолев не разбира, че хората, които си купуват Милуоки, ги купуват, за да си вадят хляба с тях. Съответно, разчитат на тези машини. Чолев е от хората, които си купуват машини, за да сковат някоя кочина, често некадърно, та е съвсем нормално да не искат да влагат пари в машини, които ще ползват веднъж на месец. За всички има място под слънцето :)
Пичове през к*ра ми е. Влагайте пари, бачкайте и изкарвайте кинти.
За конкретния случай - не ме навихте. Очевадно за мислещите черния импакт е по добра оферта.
Virtex - майстор
Няма смисъл да обръщате темата за пореден път в тази посока.

Нито cholev ще разбере разликата или ще си вземе друга техника, нито някои от вас ще сметне parkside за нещо различно от детска играчка :)
пон яну 11, 2021 10:59 pmcholev написа:
Очевадно за мислещите черния импакт е по добра оферта.
Хайде без такива, защото не ти си човека да говори за други уреди, когато единственият ти досег с нещо различно то лидл е през youtube :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон яну 11, 2021 10:25 pmChefo77 написа:
пон яну 11, 2021 9:19 pmzz_stefanov написа:

чолев, бъркаш.
О Милуокито ще очаквам 4 пъти и на горе повече работа за 5 години без да създава проблеми.
Та мисли си кой е 'разумният човек' :)
Чолев не разбира, че хората, които си купуват Милуоки, ги купуват, за да си вадят хляба с тях. Съответно, разчитат на тези машини. Чолев е от хората, които си купуват машини, за да сковат някоя кочина, често некадърно, та е съвсем нормално да не искат да влагат пари в машини, които ще ползват веднъж на месец. За всички има място под слънцето :)
Чолев това го разбира, а кака не разбира, защо тез дет си вадят хляба с инструмент коментират и изобщо купуват от супермаркета
Chefo77 - майстор
вт яну 12, 2021 2:55 pmn_a написа:

Чолев това го разбира, а кака не разбира, защо тез дет си вадят хляба с инструмент коментират и изобщо купуват от супермаркета
Щото се дразнаят, кака. Щото не ме кефи някой да казва "Баси, к'ъф си тъп да си купуваш еди-кво-си за не знам си колко повече пари". Щот' не се имам за тъп.
schuldiner - майстор
Кака не разбира...
Аз има и от едните, и от другите. Обикновено тези от Лидл/Кауфлнд си стоят неупотребявани, ама затова издържат по-дълго. Имам един верт от кауфланд - него досега не съм го включвал. Работя с марков с две батерии, които на бърз заряд са 30-40 мин. Не стигат. Включвам парксайда 4 АЧ и много помага.
В общи линии немарковите пазят скъпите от претоварване, поне при мен.
А и не ги вадя от багажника на колата, спа спокойно.
The master - специалист
вт яну 12, 2021 4:21 pmChefo77 написа:
вт яну 12, 2021 2:55 pmn_a написа:

Чолев това го разбира, а кака не разбира, защо тез дет си вадят хляба с инструмент коментират и изобщо купуват от супермаркета
Щото се дразнаят, кака. Щото не ме кефи някой да казва "Баси, к'ъф си тъп да си купуваш еди-кво-си за не знам си колко повече пари". Щот' не се имам за тъп.
А някой, не тъп, може ли да каже, каква разлика прави между любителски инструменти за домашна работа и професионални инструменти за "да си вадят хляба".
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 306

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: