Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Привет,
Може ли някой да измайстори следното:
1.да е на 12v
2.при задействане на шоков датчик,той да подава сигнал към лед прожектор и той да при мигне 3 пъти. При ново задействане да повтори процеса.
iliya_i - майстор
ср яну 13, 2021 4:14 pmsmigal написа:
Привет,
Може ли някой да измайстори следното:
1.да е на 12v
2.при задействане на шоков датчик,той да подава сигнал към лед прожектор и той да при мигне 3 пъти. При ново задействане да повтори процеса.
Търсиш някой да изобрети аларма за кола?
Продават ги готови.
ср яну 13, 2021 4:47 pmiliya_i написа:
ср яну 13, 2021 4:14 pmsmigal написа:
Привет,
Може ли някой да измайстори следното:
1.да е на 12v
2.при задействане на шоков датчик,той да подава сигнал към лед прожектор и той да при мигне 3 пъти. При ново задействане да повтори процеса.
Търсиш някой да изобрети аларма за кола?
Продават ги готови.
Алармата свири(в случая ще свети) около минута. Цената и е около 50лв. Мисля си, че е възможно да се направи по моя критерий(да мигва 3 пъти) и цената да е по-разумна
petromaniq66 - специалист
А откъде ти хрумна , че някой ще ти майстори за по-разумна цена :axe:
ср яну 13, 2021 7:57 pmpetromaniq66 написа:
А откъде ти хрумна , че някой ще ти майстори за по-разумна цена :axe:
Така си мисля! Но дори и за 50лева да е пак ще е по критериите, а не с аларма. Ако можете да го направите - кажете ми. Казвате ми и цена-ако ме устройва си стискаме ръцете, ако не....аларма и тива е :o
iliya_i - майстор
ср яну 13, 2021 8:18 pmsmigal написа:
ср яну 13, 2021 7:57 pmpetromaniq66 написа:
А откъде ти хрумна , че някой ще ти майстори за по-разумна цена :axe:
Така си мисля! Но дори и за 50лева да е пак ще е по критериите, а не с аларма. Ако можете да го направите - кажете ми. Казвате ми и цена-ако ме устройва си стискаме ръцете, ако не....аларма и тива е :o
За единична бройка цената ще е доста над 50 лева. Толкова са само чаркалаците по цени на дребно от магазин. Харесвай си аларма, най близо до твоите изисквания и я вземай!
Ако правенето беше толкова лесно, всеки алармаджия щеше сам да си ги прави, а не да слага фобрични,
krasi92 - майстор
Дано да попаднеш и на прожектор които ще работи дълго в тези условия

Тема "Може ли някой да го направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: