Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Rumen89 - специалист
Моята е от първите горелки. До сега съм правил ремонт на платката и е сменен с нов малкия шнек. Горелката е от 2012-2013 г. Имах сезони, които съм превъртял по 10-12 тона пелети, защото къщата нямаше изолация и котела не беше пелетен. След ъпдейтите на къщата и котела сезонно харча около 6 до 8 тона на сезон.
Kondor1 - специалист
съб яну 23, 2021 4:07 pmLazarGanev написа:
Пак не каза какъв е смисъла, какво ще се подобри? Или щото при бг мамите било така?
Съмнява ме бг мамите да са го измислили - пренесено е от другаде. Т.е. know how.
Rumen89 - специалист
Здравейте,
знам, че писано, но и е много разхвърляно.
В момента съм на първа с вентилатор 36 %. и управлявам котела по температура на вода без да се гаси. Общо взето 24/7 работи, като се гаси само в неделя за почистване. Въпроса ми е към колегите, които ползват горелката по тази начин. За да не загубва пламъка горелката и да не гори назад не е ли логично да се намали вентилатора, тъй като и подаването е намалено на минимум.
Разбира се могат да се включат и инсталаторите за мнение.
bai_bradyra - специалист
Някой пробва ли exe-то по таблицата? Има ли проблем с антивирусните ? Аз проверявам с Нод 32 и няколко онлайн скенера и сега няма проблем.
gnt69 - майстор
Няма проблем работи. Уиндоса не та познава и дава предупреждение непознат издател. :partyman:
bai_bradyra - специалист
вт яну 26, 2021 3:42 pmgnt69 написа:
Няма проблем работи. Уиндоса не та познава и дава предупреждение непознат издател. :partyman:
Ако ме познаваше, щях да съм сол ташак на Бил Гейтс :lol: :lol: :lol:
вт яну 26, 2021 4:53 pmbai_bradyra написа:
...Бил Гейтс :lol: :lol: :lol:
Тоя пък кой беше.....
Вчера я дръпнах-бачка си без проблем, няма пищяне.
bai_bradyra - специалист
Ако има забележки при работата пишете да редактирам... ако мога де :lol:
filmatoplo - майстор
Поредната спря с черен екран ,тока премигвал ,човека видял ,че волтажа му е 129 волта ,превключил на другата му фаза ,там било 243 волта .Разходка до каките платката . :wink: Има ли сняг при вас ,тук 15 см .
damyaniq - специалист
вт яну 26, 2021 2:36 pmbai_bradyra написа:
Някой пробва ли exe-то по таблицата? Има ли проблем с антивирусните ? Аз проверявам с Нод 32 и няколко онлайн скенера и сега няма проблем.
Браво на тебе! Табличката я пробвах работи без грешка! :partyman: :prayer:

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: