• 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
aroot - специалист
Чолев, много ми е любопитно какво е съдържанието на този куфар. Може ли няколко снимки на екстрите, освен винтоверта естествено ..
cholev - майстор
пет яну 29, 2021 8:41 pmaroot написа:
Чолев, много ми е любопитно какво е съдържанието на този куфар. Може ли няколко снимки на екстрите, освен винтоверта естествено ..
Може. Утре ако нещо не попречи ще снимам
kozl - майстор
Колко ли са им издръжливи патронниците на перформънсите :?
Щото на тези винтовръти де имам се там се оказа слабо място, та 12V-товия поне е със сваляем в това му преимуществото за дълготрайност.
Па се чуда тия патронници могат ли да се сменят. В предишните лидълски сериали ми се чини некой да се беше мъчил безуспешно да го свали :?
silent - майстор
и аз си взех зареждачка за 12 в батериии последна някаква бройка отваряна намалена на 6 или 7 лева...и не работи...в понеделник ще го върна и вероятно пак ще го сложат да го продават докато попаднат на някой на който не му се знаимава за 5 лв да го връща....
kozl - майстор
съб яну 30, 2021 9:12 amsilent написа:
и аз си взех зареждачка за 12 в батериии последна някаква бройка отваряна намалена на 6 или 7 лева...и не работи...в понеделник ще го върна и вероятно пак ще го сложат да го продават докато попаднат на някой на който не му се знаимава за 5 лв да го връща....
Да не си взел олекотената от Кабележков :-D
Аз я върнах. Само че там в сряда имаше към 20 броя и аз купих още една.
Тази дето опуках я разглобих и сега умувам за защита против премахнати шлици на батериите.
Преди да махам шлиците мислих да се прорежат още шлици в инструментите и в зарядните, ама като си представих колко ще е разправия и се отказвах, дори без да съм проверил изобщо възможна ли е таз идея.
Та сега ми доде на ум да тренирам с опуканото и да монтирам планка, която да осигурява невъзможност за грешно поставяне на батерията.
И пак се :? с каква цел изместиха шлиците да 12V батерии и да ми създават :wallbash: и може би не само на мен ?
silent - майстор
от Лидл на Самоковско шосе я взех...а и тази я друсах :-D за да видя дали не дрънка и не е твоята върната...
cholev - майстор
пет яну 29, 2021 8:41 pmaroot написа:
Чолев, много ми е любопитно какво е съдържанието на този куфар. Може ли няколко снимки на екстрите, освен винтоверта естествено ..
Ще спестиме снимките ето ти цяло видео. Кутиите с битове са 2 броя и еднакви.

cholev - майстор
съб яну 30, 2021 9:01 amkozl написа:
Колко ли са им издръжливи патронниците на перформънсите :?
Щото на тези винтовръти де имам се там се оказа слабо място, та 12V-товия поне е със сваляем в това му преимуществото за дълготрайност.
Па се чуда тия патронници могат ли да се сменят. В предишните лидълски сериали ми се чини некой да се беше мъчил безуспешно да го свали :?
На Х20 е ROHM достатъчно известна марка.
Ето ти и ръководство за сваляне патронника. С обратна резба на винта и след това с нормална на целия патронник

jekasus - майстор
kozl написа:
В предишните лидълски сериали ми се чини некой да се беше мъчил безуспешно да го свали
Моя ръждяса, но съм писал скоро причината - гмуркане, там си иска смазка - от тези, дето пишат в тази тема - да има 3-4 човека, които винаги ползват смазка при работа на перфоратори и сдс+ свредла.
kozl написа:
Щото на тези винтовръти де имам се там се оказа слабо място
Че какво ги правиш?
kozl - майстор
Затягам бургии или шестограми. Като поработя по-често се саморазхлабват, но по някой път се самозатягат. А и вече имат луфтове в затягането.
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: