Най - вълнуващия въпрос зимно време.
batkoradko - специалист
Колеги, проби ми водната риза на камината в най-големия студ. За съжаление завода в Разлог, чието производство е, не ми отговарят на телефоните. В сайта им я има, но не мога да я поръчам. Моята е модел ККТ-20, а те предлагат ККТ-20А., но явно има някакъв проблем. Някой да знае нещо за завода или за отстраняването на проблема с водната риза.
пон фев 22, 2021 8:45 pmbatkoradko написа:
Колеги, проби ми водната риза на камината в най-големия студ. За съжаление завода в Разлог, чието производство е, не ми отговарят на телефоните. В сайта им я има, но не мога да я поръчам. Моята е модел ККТ-20, а те предлагат ККТ-20А., но явно има някакъв проблем. Някой да знае нещо за завода или за отстраняването на проблема с водната риза.
БатеРадко, завода не съм го посещавАл от 30 години, та не зная какво се случва там. Инак, моята камина още работи. Друго е било железото сякаш.
Четох ти темата за Делонгито, но понеже е отминало малко време, та тука да ти река- термото го търси на 95 градуса да е! Все от някъде ще се намери.
Хубавото еспресо изтича на 90-95 градуса, нагоре го "опича". Единият колега няколко пъти повтори- и термопаста!!! Именно за по добър контакт и за да не подминава настроената температура. 115 градуса е абсурдна температура за еспресо.

memberlist.php?mode=viewprofile&u=85703
Колегата е от Разлоч. Едно ЛС с подходящо съдържание може да свърши добра разузнавателна работа.

Тема "проблем с камина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: