Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Kiril8305 - специалист
нед апр 04, 2021 5:44 pmky-kyy написа:
Кириле, или както там ти е името....Мислех, да си го преместя от единия крачол в другия, ама честно си признавам, че страшно се издразних затова, че в прав текст ми тегли една майна....Най малкото, че загубих няколко минути от свободното време за да ти дам някакви насоки. Пак си прочетох мнението, но никъде не видях и дума в която да се правя на велик, даже напротив. Бях готов да се включа със съвети, какво и как да направиш, но явно и ти като пръча се почесваш къде не те сърби и чакаш някой с магическа пръчка да ти реши проблема...Е, то най вероятно ще е нещо дребно, което се отстранява за секунди, със завиване на правилното болтче на правилната жичка, ама така от разстояние, няма как да стане. Затова ти написах какво да направиш, за да добием някаква представа, но ти пък си ни тегли една и си помпаш самочуствието с некъв си там.....

Ай, спирам да се занимавам....Зимай поялника и бушонче за стинки и се радвай на това, колко си успешен :)
Баш така ми е името. Четейки назад във постовете никъде не прочитам да съм ти теглил майна , че и в прав текст.
Когато не искаш да помогнеш на някой няма нужда да пишеш , подмини незнаещите като мен и си говори със тези които много разбират.
Аз , се обръщам за съвет , а ти ми четеш лекцията за" козата и пръча"
Мислиш ме за малоумен ли ? Мислиш си ,че не ми стига багажа , че за конкретния проблем ще трябва електротехник?
А, знаеш ли колко пъти е идвал такъв , който си е оставял ръцете, вземал е една шапка пари и сетне си го е местил в другия крачол?
Сега разбра ли ме правилно?
Не искам никой да обиждам и нищо да си помпя .
Оставяй със здраве .
ky-kyy - майстор
нед апр 04, 2021 6:01 pmKiril8305 написа:

Баш така ми е името. Четейки назад във постовете никъде не прочитам да съм ти теглил майна , че и в прав текст.
Когато не искаш да помогнеш на някой няма нужда да пишеш , подмини незнаещите като мен и си говори със тези които много разбират.
Аз , се обръщам за съвет , а ти ми четеш лекцията за" козата и пръча"
Мислиш ме за малоумен ли ? Мислиш си ,че не ми стига багажа , че за конкретния проблем ще трябва електротехник?
А, знаеш ли колко пъти е идвал такъв , който си е оставял ръцете, вземал е една шапка пари и сетне си го е местил в другия крачол?
Сега разбра ли ме правилно?
Не искам никой да обиждам и нищо да си помпя .
Оставяй със здраве .


Ти прочете ли какво ти написах?????
Припомни ми, къде точно прочете да ти чета лекция за коза? Щото аз не съм малоумен все още и стоя зад думите си. Ако ти куца логическото мислене, е друг въпрос. Написах, че тоя дето си извикал, само с почесване, няма да свърши работа, без да прозвъни, измери, пробва, няма как да каже че всичко е наред и да си хване пътя, а да не работи нищо. Написах ти, какво да направиш и след това, да мислим какво да предприемем.
А нещо от това което ти написах пробва ли? Нееее, ти си чакаш някой да ти четка самочуствието и да толкова. Току виж, се оправило само с някое тайно заклинание.
Дадох ти и алтернатива, която е по-добра, по ред причини, не само според мен. Но неееее...Кой съм аз, кои сме ние, че да ти даваме акъл. Хем нямаш знания и умения, хем не приемаш съвети и насоки...Ама иначе самочуствие до небето...
Абе, опрвяй се.... Не ми се занимава с неблагодарници....
Kiril8305 - специалист
нед апр 04, 2021 6:24 pmky-kyy написа:
нед апр 04, 2021 6:01 pmKiril8305 написа:

Баш така ми е името. Четейки назад във постовете никъде не прочитам да съм ти теглил майна , че и в прав текст.
Когато не искаш да помогнеш на някой няма нужда да пишеш , подмини незнаещите като мен и си говори със тези които много разбират.
Аз , се обръщам за съвет , а ти ми четеш лекцията за" козата и пръча"
Мислиш ме за малоумен ли ? Мислиш си ,че не ми стига багажа , че за конкретния проблем ще трябва електротехник?
А, знаеш ли колко пъти е идвал такъв , който си е оставял ръцете, вземал е една шапка пари и сетне си го е местил в другия крачол?
Сега разбра ли ме правилно?
Не искам никой да обиждам и нищо да си помпя .
Оставяй със здраве .


Ти прочете ли какво ти написах?????
Припомни ми, къде точно прочете да ти чета лекция за коза? Щото аз не съм малоумен все още и стоя зад думите си. Ако ти куца логическото мислене, е друг въпрос. Написах, че тоя дето си извикал, само с почесване, няма да свърши работа, без да прозвъни, измери, пробва, няма как да каже че всичко е наред и да си хване пътя, а да не работи нищо. Написах ти, какво да направиш и след това, да мислим какво да предприемем.
А нещо от това което ти написах пробва ли? Нееее, ти си чакаш някой да ти четка самочуствието и да толкова. Току виж, се оправило само с някое тайно заклинание.
Дадох ти и алтернатива, която е по-добра, по ред причини, не само според мен. Но неееее...Кой съм аз, кои сме ние, че да ти даваме акъл. Хем нямаш знания и умения, хем не приемаш съвети и насоки...Ама иначе самочуствие до небето...
Абе, опрвяй се.... Не ми се занимава с неблагодарници....
Като съм виновен , виновен съм.
Извинявай.
Andri01 - майстор
Когато човек се захваща да прави нещо електричарско,той трябва е на ясно с: 1-во начина на действие на системата, 2-ро схемата на конкретната система, 3-то действие и свързване на елементите в схемата, 4-то да има подръка измервателен прибор / фазомер НЕ!! върши работа / и да знае да работи с него, 5-то ако има време да си направи тестова установка на масата / захранване-ст. автомат-бутони 2бр-лампа/, така ще е на ясно къде да търси проблема. Само с питане и проби на посоки не става.

Тема "Проблем със стълбищно осветление" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: