• 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 309
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Soviet_Soldier - специалист
чет апр 29, 2021 8:49 pmvlax написа:

И аз така правя с всички мои машини, които съм купувал до сега,дори и с китайските.
Попитах,защото тези к@пути дилари на STIHL, от където я купих казаха че Не трябва. :shock:
Въпросните "к@пути" обезателно минават през фирмено обучение и се занимават със сервизна дейност, но сигурно те не разбират. :lol:
vlax - майстор
Аз пък теб не те разбрах.
Точно тези тримата,които бяха,ръцете им масло не са пипали,какъв сервиз какви 5 лева.
:partyman:
чет апр 29, 2021 9:16 pmSoviet_Soldier написа:
чет апр 29, 2021 8:49 pmvlax написа:

И аз така правя с всички мои машини, които съм купувал до сега,дори и с китайските.
Попитах,защото тези к@пути дилари на STIHL, от където я купих казаха че Не трябва. :shock:
Въпросните "к@пути" обезателно минават през фирмено обучение и се занимават със сервизна дейност, но сигурно те не разбират. :lol:
Точно са си ка....
https://dtv-instrument.com/ru/news/inst ... erami.html
Цветомир Димитров - специалист
Малко като позагрее и вибрациите изчезват
dragozow - майстор
Можеш спокойно да работиш и да и даваш газ колкото искаш. Почни с малко газ за да загрее само, 40 - 50 секунди след паленето машинката вече е адекватна за работа. Масло 20 - 25 мл на литър, желателно е да не е минерално, въпреки че и с него няма проблем.
Цветомир Димитров - специалист
нед май 02, 2021 8:34 amdragozow написа:
Можеш спокойно да работиш и да и даваш газ колкото искаш. Почни с малко газ за да загрее само, 40 - 50 секунди след паленето машинката вече е адекватна за работа. Масло 20 - 25 мл на литър, желателно е да не е минерално, въпреки че и с него няма проблем.
Познаваш ли Любомир,който е в сервиза в Лом-при баща му ходих че ми е най-близо не откри проблем
dragozow - майстор
Повечето се познаваме, не се сещам кой е.
Цветомир Димитров - специалист
нед май 02, 2021 1:53 pmdragozow написа:
Повечето се познаваме, не се сещам кой е.
А само в сервизите ли разполагате с базата данни на Хускварна
dragozow - майстор
Да, какво ти трябва?
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 309

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: