• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ей тази черница трябва да се отсече, разфасова и изнесе.... Вековна черница. Цена 400 с разфасоването. София- център засега никой не я е поискал цялата, та, ако имате желания за напречни или надлъжни филии... дъската на резача е 90...

Прикачен файл

Вековна черница.jpg
LazarGanev - "Велик майстор"
Е, хубава работа - тоя топор на рамото за какво е?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юни 28, 2021 10:11 pmLazarGanev написа:
Е, хубава работа - тоя топор на рамото за какво е?
за резба
vlax - майстор
Само да напомня,че черницата е защитено дърво 🌲 и от това следват документи и разрешително за отсичане нищо ,че ти е в двора. :-D
:partyman:
ESPACE - майстор
вт юни 29, 2021 6:42 amvlax написа:
Само да напомня,че черницата е защитено дърво 🌲

Това мнение ме накара да се усмихна. Сетих се за село, навремето всички гледаха копринени буби и на улиците и в дворовете 95% от дърветата са черници. Режат си ги на общо основание, кмета ще стане луд ако за всяко дава разрешение :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Разпродадена е
chapara - майстор
Тя се реже зимата, само да уточня!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт юли 06, 2021 11:57 pmchapara написа:
Тя се реже зимата, само да уточня!

Това всички го знаем, но... Реже се, когато стопаните решат...
chapara - майстор
И дървесината е за боклука!!! Минал съм тоя път. 100 годишни черница и ясен ги отрязахме така с мисълта за добър доход. Абсолютно никой не ги иска и едва си отървахме двора с/у заплащане и то солидно, да ги извозят. За протокола, бяха опасни и се извадиха всички документи, центъра на Сф!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср юли 07, 2021 10:23 amchapara написа:
И дървесината е за боклука!!! Минал съм тоя път. 100 годишни черница и ясен ги отрязахме така с мисълта за добър доход. Абсолютно никой не ги иска и едва си отървахме двора с/у заплащане и то солидно, да ги извозят. За протокола, бяха опасни и се извадиха всички документи, центъра на Сф!
Логическата връзка ми убягва, но, станалото - станало
  • 1
  • 2

Тема "черница" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: