• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Знам малко за тях, но знам, че те са едно от най -универсалните неща, които могат да се използват за направата на неща. Влизам в около 9k и търся да си взема такъв. Така че предполагам, че първият ми въпрос би бил 1 колко са те? 2. кои са най -добрите производители 3. Възможно ли е да се спусне по стълбище? 4. колко лесно се използват
LazarGanev - "Велик майстор"
Що не си купиш трактор?
nikolson - майстор
чет сеп 02, 2021 5:31 pmLazarGanev написа:
Що не си купиш трактор?
Него ще може ли да го пусне по стълбище? :?
LazarGanev - "Велик майстор"
Даже на ход ще го пусне. Като чете човек въпросите - със сигурност струговете не са му по-познати от тракторите. Ама то с ботовете е така...
ESPACE - майстор
Всъщност, каква е идеята на този тип ботове? Директно нищо не рекламират.
LazarGanev - "Велик майстор"
Не знам, и аз се чудя, но напоследък броят им расте лавинообразно
feikot - специалист
Работата ми е свързана с металообработващи машини-стругове,фрези,лазери... за момент си представих как струга се пуска по стълбите...Пак че не предлага кредит.
iliya_i - майстор
пет сеп 03, 2021 9:46 amfeikot написа:
... за момент си представих как струга се пуска по стълбите...
Този примерно е 4.5 кг. :-D
zz_stefanov - майстор
Отговорът е: за всеки струг могат да се намерят стълби по които да се спусне. :)

Прикачен файл

shipkapametnik.jpg
shipkapametnik.jpg (31.87 KиБ) Видяна 1074 пъти
Lutchezar - майстор
От вчера докато чета темата като си затворя очите и виждам струг по стълби... Потресаващо въображение имам 😂

А за ботовете и аз им се чудя. Все едно са пуснали някой изкуствен интелект да се тества докато докара смислена дискусия. Ако не беше гадният превод, на английски звучат доста смислено нещата. Та не мога да ги мисля в техните форуми как им се връзват😂.
Ама ние сме тарикати и ги хващаме на секундата.
  • 1
  • 2

Тема "Въпроси за стругове ...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: