Мечтата на всяка домакиня
Здраейте,
имам нужда от известна помощ при подмяна на кухненски фронт. След свалянето на стария панел, незнам как да демонтирам двата захващащи механизма. В интернет излизат подобни но всички са прикрепени към фронта с винтове. Моите нямат винтове. Предполагам, че са директно набити в фронт но ме е малко страх да ги напъна.
Прикачен файл:
Front_alt1.jpg


Освен това новия фронт дойде с тези бели пластмасови капачки, които се надявам че са само с предпазна цел. Бих бил напълно сигурен дали не е доставен фронта с грешен механизъм ако можех да видя как е на старият панел след като демонтажа на старите държачи.
Прикачен файл:
Front_neu.jpg


Ще съм благодатен ако някой може да сподели мнение, преди да се връщам в магазина.

Поздрави и хубав ден.
miliad - майстор
Ако кажеш и какъв е механизма, може и да се включи някой.
brum - майстор
Ако са предпазни - ще излязат с лекота при дръпване. Ако не излизат - не са предпазни.

Това ако е набито ще го извадиш с много мъка. На Икеа нещата дето се "набиват" не излизат цели никога. Целта им все пак е да държат. Ако можеха да се вадят и слагат трудно щяха да реализират основната цел.

Та - детайли. Какъв е тоя механизъм и какво прави. Без повече детайли - ми дърпай и к'вото стане. Така или иначе ще сменяш. Ако толкова не стане и се строши нещо - разпробиване, винтове и лепило са варианти.

Тема "Помощ - Смяна на кухненски фронт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: