Нека намерим най-тънките цени.
savagebs - специалист
Болт за джанта на желязна джанта се затяга докато "прискърца", с телескопичен ключ лула и сте вие. иначе импакта го взех да навия 1 кутия винтове торнадо 6х200 и 8х300 и се справи идеално, имам 2 винтоверта парксайд с кабел на ток и мога да кажа че са доста добри и цената е трепач 50лв.Иначе там където кабела не достига, по покрива или по скелето си ползвам Bosch GSR 18-2-LI Plus но при контакт до мен в работилницата няма смисъл да го ръчкам по цял ден а батериите му са цифра.
Менгемето е добре направено особено при тази цена няма конкуренция, ако не ви трябва обезателно с функция въртене е супер.Моето е син цвят и да знаете все пак това не е хидравлична преса :)
dimodd - напреднал
Колеги, някой има ли наблюдение дали е качествен кухненския робот (миксер-а със стойка), който пускат от днес?!? 600w не са ли малко за подобен уред?!? Благодаря ви!
kuger - майстор
Имам такъв на Делимано, върши работа, на при твърдо тесто целият се усуква /мъчи се/. Мотора върти, на конструкцията е слаба. Нямам спомен за мощност на мотора, при него няма проблем.
Като цяло става /този на Делимано/, за Лидълския нямам мнение.
dpp - специалист
Подматрачните рамки са със дебели, солидни ламели. Някой пробвал ли ги е как са?
Че ми писна да сменям едни на Парадайс през 10 -12 месеца. 5-6 мм тънки, малко по-широки, но се обръщат за 8-10 месеца най много! Мисля да ги отрежа на 82см и да сменя моите ламели..
Гледам и някакви прахосмукачки 12V за кола за 22лв, ама филтъра им май е само един.. Дали се сменя, пере и т.н.. Въобще вършат ли работа за чистене на колата ??? :?
kuger - майстор
вт окт 12, 2021 10:11 amdpp написа:
.............Гледам и някакви прахосмукачки 12V за кола за 22лв, ама филтъра им май е само един.. Дали се сменя, пере и т.н.. Въобще вършат ли работа за чистене на колата ??? :?
Почти върши работа, но почти :)
dpp - специалист
вт окт 12, 2021 12:19 pmkuger написа:
вт окт 12, 2021 10:11 amdpp написа:
.............Гледам и някакви прахосмукачки 12V за кола за 22лв, ама филтъра им май е само един.. Дали се сменя, пере и т.н.. Въобще вършат ли работа за чистене на колата ??? :?
Почти върши работа, но почти :)
Да не взимам , така ли?
kuger - майстор
вт окт 12, 2021 12:34 pmdpp написа:
вт окт 12, 2021 12:19 pmkuger написа:
вт окт 12, 2021 10:11 amdpp написа:
.............Гледам и някакви прахосмукачки 12V за кола за 22лв, ама филтъра им май е само един.. Дали се сменя, пере и т.н.. Въобще вършат ли работа за чистене на колата ??? :?
Почти върши работа, но почти :)
Да не взимам , така ли?
Вземаш на своя отговорност!
Имам такава, за дребни нещица става, нищо, че на звук го докарва. Но толкова.
Sybev - помощник
Здравейте, колеги,
кажете какво мислите за сушилнята за плодове, че съм и хвърлил око.
Какво трябва да се гледа, дали ватове, дали някакви полезни функции, дайте съвет моля.
Преди време бях питал и за един гайковерт, да дам с няколко думи фиидбек - ами машинката
върши страхотна работа и развърти и на двете коли 9-те гайки, като само една не успя, но нея
единствено с ключ и удължител и доста сила трябваше да приложа (бяха затягани яко на вулканизатор
с въздух)
Благодаря отново за полезните коментари.
dimodd - напреднал
При мен гайковерта успя да отвие 3/20 болта и спря да удря. Утре отивам да го връщам.
kr1100 - майстор
нед окт 31, 2021 12:42 amSybev написа:
Здравейте, колеги,
кажете какво мислите за сушилнята за плодове, че съм и хвърлил око.
Какво трябва да се гледа, дали ватове, дали някакви полезни функции, дайте съвет моля.
Идеална е. Имам я от 2019 г. Сушил съм тогава ябълки, а и тогава и после сливи Стенлей,кайсии,зарзали, круши, смокини. Тази година малко домати за проба. Скаричките могат да се редят на две нива - ниско и високо Най- горната тавичка отвора в средата има капчка. Винаги да е отгоре. Може да не се слагат всички скарички. Работата с бутоните и дисплея е лесна.
Забележка : плодовете да не са презрели и много сочни - отива много време.

П.П. Има подобни в големите вериги , но тука гаранцията е 3г.
Вентилаторчето работи на една скорост. Колко ще изкара не се знае , но и на другите сушилни е аналогично.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: