Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
МаяАсенова - помощник
Здравейте,имам нужда от помощ,преди година си купих нов смесител за баня,но още на 6 месец издаде багажа.В гаранция е,но за да го дам да ми го оправят трябва да стоя 2 седмици без вода в банята,тоест неудобството е голямо.Извиках си майстор да ми го смени обаче се оказа,че не може да намери същата глава,обиколихме всички магазини няма и няма,гледах в интернет,но и там не можах да намеря същия.Та ако някой може да помогне,ако знае от къде мога да си закупя(онлайн) такава керамична глава ще бъда благодарна.Прикачам снимки и на смесителя и на керамичната глава

Прикачен файл

received_3093065677575211.jpeg

Прикачен файл

received_881084799218095.jpeg

Прикачен файл

Screenshot_2021-11-19-14-45-59-944_com.android.chrome.jpg
МаяАсенова - помощник
пет ное 19, 2021 2:57 pmМаяАсенова написа:
Здравейте,имам нужда от помощ,преди година си купих нов смесител за баня,но още на 6 месец издаде багажа.В гаранция е,но за да го дам да ми го оправят трябва да стоя 2 седмици без вода в банята,тоест неудобството е голямо.Извиках си майстор да ми го смени обаче се оказа,че не може да намери същата глава,обиколихме всички магазини няма и няма,гледах в интернет,но и там не можах да намеря същия.Та ако някой може да помогне,ако знае от къде мога да си закупя(онлайн) такава керамична глава ще бъда благодарна.Прикачам снимки и на смесителя и на керамичната глава

Прикачен файл

Screenshot_2021-11-19-15-05-01-721_com.android.chrome.jpg
torbalan - Дървен философ
Вариант е да се купи някава евтина батерия, докато намери съответната резервна част.

Там, от където го купихте, питахте ли дали предлагат резервни части?
MamaMy - майстор
Монтирайте си филтър на водопровода. Водата носи със себе си дребни песъчинки и частици ръжда. Те надраскват керамиката. Преди да си монтирам и моите караха по 6 месеца. Откакто съм сложил филтри вече 10 години нямам грижи.
Последна промяна от MamaMy на пет ное 19, 2021 5:43 pm, променено общо 1 път.
МаяАсенова - помощник
пет ное 19, 2021 5:09 pmtorbalan написа:
Вариант е да се купи някава евтина батерия, докато намери съответната резервна част.

Там, от където го купихте, питахте ли дали предлагат резервни части?
Купих го от Практикер,там също няма такива глави
krasi92 - майстор
Тази марка имат ли сервизна база. Ако имат база техен техник ще ви посети на адрес. Тези от видима поне до преди 3 години в софия така работеха.
МаяАсенова - помощник
пет ное 19, 2021 6:18 pmkozl написа:
Има в София.
Не съм от София :)
krasi92 - майстор
Сега и да гадаем къде си това няма да помогне. Ако нямаш минути на телефона да се обадим ние в сервиза вместо теб. Те сервизните ако са само за сф е друго
kozl - майстор
съб ное 20, 2021 1:17 amМаяАсенова написа:
пет ное 19, 2021 6:18 pmkozl написа:
Има в София.
Не съм от София :)
Извинявам се, може би в Китай ти е по-удобно :?

Тема "Керамична глава за смесител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: