• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
LazarGanev - "Велик майстор"
Оригиналните крака са тези тарелки, които се виждат, за тях са заварени тръбичките. Можеш да се опиташ да извадиш счупения болт, ако не стане - разпробиваш и нарязваш резба М10. Този бойлер е поне на 15 години, че и повече, ще изкара още поне 5. За къф чеп ти е неръждаем, с идеята да изкара 50 години ли? :lol:
nautilus33 - майстор
LazarGanev написа:
Оригиналните крака са тези тарелки, които се виждат, за тях са заварени тръбичките. Можеш да се опиташ да извадиш счупения болт, ако не стане - разпробиваш и нарязваш резба М10.
Лошото е, че не знам водосъдържателя на колко см от кожуха е, и да не взема да продупча и него. Иначе щом това са оригиналните крака, мога да отрежа тръбите, и да не се занимавам с разпробиване и нарязване(страх ме е да не го продупча) и на мястото на липсващия трети крак да поставя трупче или нещо друго. Ще го мисля утре. Иначе без тръбите ще е много по стабилен, те самите шпилки, за които са хванати краката не са неподвижни, а играят леко. предполагам за подобра упора при неравен под.
MamaMy - майстор
С помощта на чук и тесла, мамата му... :-D
слагаш острието на теслата в снадката и с чука по теслата в посока разделяне. Капака само е щракнат в канал.
  • 1
  • 2

Тема "Монтаж вертикален бойлер 200л" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: