Нека намерим най-тънките цени.
kr1100 - майстор
Някой да е виждал в някой ЛИДЛ потапяща водна помпа останала ??
Shift - специалист
Гайките май изчезнаха от сайта? Не знам дали има в магазина,за да ходя.
kuger - майстор
пет мар 18, 2022 11:54 amShift написа:
Гайките май изчезнаха от сайта? Не знам дали има в магазина,за да ходя.
Аз вчера просто забравих.Днес отидох с малката надежда да има, ами имаше. Това в ЛИДЛ Бургас, жк Изгрев.
kr1100 - майстор
пет мар 18, 2022 11:14 amnikolson написа:
За тази ли става дума ?
не - тази не е потапяща.
kozl - майстор
Следобяд в четвъртък бях в Лидъл до пазара в Борово, София. Обикалях щандовете и гайки не открих.
Имаше шкурки, телени камбанки, флексчета, разни дискове, а гайки не намерих в купищата флексови принадлежности..
Virtex - майстор
За гайките - потърсете Milwaukee FIXTEC 4932352473 (или milwaukee fixtec m14)
По-скъпа е, но изглежда доста по-добър вариант от лидълските.
yanko78 - специалист
Винаги когато си наумя, че имам нужда от някаква глупост, която най-вероятно почти никога няма да е използвам, то тя се появява. Сега става въпрос, за кримпващите клещи, които излизат в Четвъртък. Някой има ли впечатления от тях?
Също гледам и някакви китайски, на които им се сменят “челюстите” и стават за огромен вид накрайници. Те излизат към 60-70 лв и да за безброй видове “обувки”.

BGN 20.23 34% Off | Crimping Pliers Set SN-48BS(=SN-48B+SN-28B) Jaw Kit for 2.8 4.8 6.3 VH3.96/Tube/Insulation Terminals Electrical Clamp Min Tools
https://a.aliexpress.com/_msH95J6

Приемам и съвет за нещо добро, за основните накрайници които масово се кримпват в ежедневието.
kozl - майстор
нед мар 20, 2022 4:54 pmyanko78 написа:
Винаги когато си наумя, че имам нужда от някаква глупост, която най-вероятно почти никога няма да е използвам, то тя се появява. Сега става въпрос, за кримпващите клещи, които излизат в Четвъртък. Някой има ли впечатления от тях?
Също гледам и някакви китайски, на които им се сменят “челюстите” и стават за огромен вид накрайници. Те излизат към 60-70 лв и да за безброй видове “обувки”.

BGN 20.23 34% Off | Crimping Pliers Set SN-48BS(=SN-48B+SN-28B) Jaw Kit for 2.8 4.8 6.3 VH3.96/Tube/Insulation Terminals Electrical Clamp Min Tools
https://a.aliexpress.com/_msH95J6

Приемам и съвет за нещо добро, за основните накрайници които масово се кримпват в ежедневието.

Изображение



Изображение


Те мнение -тук.
vencil - специалист
Тази Станция за запояване дали е читава :? Имам един обикновен поялник дали си струва да го заменя с това, идеята ми е че тази станция има и широка човка а по някога ми е необходима а си е мъка с малката. Гледам че хубавите бая скъпи ама като за аматьор ще върши ли работа.
Изображение Изображение

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: