Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Здравейте, търся официален дистрибутор на трактори и зърнени комбайни Case IH. На път съм да сбъдна една моя мечта и търся добри земеделски машини,с които да си върша качествено работата. Ако някой знае за сайт ,да разгледам и да се запозная подробно с моделите.....ще съм благодарен.
LazarGanev - "Велик майстор"
Сбъдвай мечти! Или това е плитък опит за реклама? :)
zz_stefanov - майстор
Тъкмо продадох моя John Deere и ще се запиша при вас. :lol:
Andri01 - майстор
Аз имам подобен,управлява се много лесно - само с две ръце,без педали.
l0v - специалист
чет апр 07, 2022 6:48 pmzz_stefanov написа:
Тъкмо продадох моя John Deere и ще се запиша при вас. :lol:


Сигурно защото вече е станал Deere John. :lol:

п.п. Бъзика не съм го измислил аз. От доста време циркулира между собствениците на тази техника. За не знаещите ингилизки се използва играта на думи. В първия случай превода звучи така: ''Хубавия Джони'' но докато е още нов и като почнат ремонтите става ''Скъпия Джон'' :-D
Здравей, първо без майтап сериозно си мислиш за своята мечта и второ доста явно си се интересувал щом си се спрял на този бранд .Трактори от Тайтън за мен са най-добрите на българския пазар, те са официален вносител на Case IH, предлага голямо разнообразие от различни модели. Ако съм помогнал да вземеш правилното решение,ще се радвам,това си е сериозна инвестиция и е хубаво да заложиш на сигурна техника.
zz_stefanov - майстор
пет апр 08, 2022 1:40 pml0v написа:
чет апр 07, 2022 6:48 pmzz_stefanov написа:
Тъкмо продадох моя John Deere и ще се запиша при вас. :lol:


Сигурно защото вече е станал Deere John. :lol:

п.п. Бъзика не съм го измислил аз. От доста време циркулира между собствениците на тази техника. За не знаещите ингилизки се използва играта на думи. В първия случай превода звучи така: ''Хубавия Джони'' но докато е още нов и като почнат ремонтите става ''Скъпия Джон'' :-D
Аз имам комбайн колкото аФтора не знае кой е официален дистрибутор на въпросните трактори и комбайни :)

А се появи още 'един' в предния пост с компетенция по темата :)
radius - майстор
Един до Плевен си беше изтипосал доста време комбайна Джон Диър до главния път с табела "Голям боклук" :lol: :lol:

Тема "трактори и комбайни" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: