• 1
  • 2
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
шоп - майстор
Няма такова нещо!
Трифазният битов ток си е на цената на монофазен битов. У нас имам трифазен:-))) От над 40 години.
И сега е въпрос само на пари и техническа възможност за да си заявиш такава партида.

Няма нищо по-хубаво от трифазен ток. Трифазните асихронни двигатели тръгват без примигване на лампите...
kalin72 - майстор
Аз не искам да правя цех за производство на нещо си, искам просто най-обикновена качествена монофазна термопомпа за отопление :)
silent - майстор
Шопе има такова нещо ....трифазен ток в къщи повече от 40г....пускан е някъде 80те години...това което съм написал не съм го написал просто ей така щото ми се иска да напиша нещо и решвам да си измислям....и затова съм изразил подобно мнение....дали аз съм частен случай дали ти ..дали мен пардон баща ми някой некъде го е преебал това е отделен въпрос....но след като ти твърдиш че трифазния и монофазния ток е на една цена ...разбира се че няма значение и в случая си вземам думите назад...
feikot - специалист
Аз също имам трифазен с цена на битовата ел енергия. Даже на отделните фази съм вързал отделните етажи.
Фитилчо - майстор
пон авг 15, 2022 3:51 pmfeikot написа:
Аз също имам трифазен с цена на битовата ел енергия. Даже на отделните фази съм вързал отделните етажи.
Именно!
Това е големият плюс!
Фитилчо - майстор
пет авг 12, 2022 9:13 amkalin72 написа:
Аз не искам да правя цех за производство на нещо си, искам просто най-обикновена качествена монофазна термопомпа за отопление :)
Както решиш ...
Това предлагам налично: https://www.olx.bg/d/ad/termopompa-tecn ... 8WAo6.html

Само да кажа, че в момента наличностите са леко кофти... само казвам :wink:
В смисъл,може да гледаш някакви неща в нета и реално да се наложи да ги предплатиш на 100% и да чакаш няколко месеца доставка и след това монтаж. Такава е реалността в момента.
пет авг 12, 2022 9:13 amkalin72 написа:
...искам просто най-обикновена качествена монофазна термопомпа за отопление :)
Щом искаш и вече идеята е узряла у теб, в заглавието не съществува това, което търсиш.
Щом ще даваш пари, дай ги веднъж! Дадеш ли половината, няма да е качествено, а после ще плащаш по високи сметки.
Другата опция е да изчакаш по добри финансови времена.
Възможно е да изтървеш влака, ако повишат цената на тока драстично.
  • 1
  • 2

Тема "Мнение за Елтерм" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: