Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
silent - майстор
ср авг 24, 2022 8:30 amChefo77 написа:
Аз пък не вдявам защо се захапахте. И двамата нямате Gree, и двамата не биха си взели Gree, но единият се къса да ги защитава, другият да му опонира...
Честно казано и аз не знам ...въпреки че нямам лошо мнение за марката и темопомпите им , за мен си остават бюджетно решение...което вяроятно и аз бих взел ако слагам термопомпа... Доколкото знам опонента има такава помпа и прие лично мнението ми като обида към финансовите му възможности.....нещо което пък въобще не съм целял...така или иначе не мисля въобще да продължавам с подобно безмислено противопоставяне....
Chefo77 - майстор
ср авг 24, 2022 5:22 pmsilent написа:
ср авг 24, 2022 8:30 amChefo77 написа:
Аз пък не вдявам защо се захапахте. И двамата нямате Gree, и двамата не биха си взели Gree, но единият се къса да ги защитава, другият да му опонира...
Честно казано и аз не знам ...въпреки че нямам лошо мнение за марката и темопомпите им , за мен си остават бюджетно решение...което вяроятно и аз бих взел ако слагам термопомпа... Доколкото знам опонента има такава помпа и прие лично мнението ми като обида към финансовите му възможности.....нещо което пък въобще не съм целял...така или иначе не мисля въобще да продължавам с подобно безмислено противопоставяне....
Доколкото виждам, опонентът има LG ...
silent - майстор
Възможно е да съм останал с грешно впечатление...мисля че споменах някъде че бих предпочел Грее пред ЛГ
и Самсунг ...и вероятно тази "обида " е запалила пожара...все пак успя да внесеш яснота... :)
radius - майстор
Ей шушляци, аз съм с Мицубиши, я мирно !
Сега, вярно че е втора ръка, ама и джипките на газ, вече са си нещо нормално :lol:
Здравейте,
Мнения за термопомпи Ariston ?
Не съм чувал да ги използват много много, но все пак не съм специалист

Тема "Избор на термопомпа - производители" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: