Ел. инструментите. Консумативи.
milev5 - специалист
Лазерен нивелир HILDA LS4
Здравейте !Някой занимава ли се с обработка на стъкло ?Трябват ми 10бр стъклъца тип трапец с размери 22x14x32 като на скицата с дебелина 2мм.Ъглите на стъкълцата са скосен така че да могат да се залепят едно за друго.
Важно размерите на рамената на скицата са приблизителни.Моля за цена за изработка.
Трябват ми като резервни.
За гр.Варна, може и с куриер.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
vlax - майстор
съб авг 27, 2022 9:20 pmmilev5 написа:
Лазерен нивелир HILDA LS4
Здравейте !Някой занимава ли се с обработка на стъкло ?Трябват ми 10бр стъклъца тип трапец с размери 22x14x32 като на скицата с дебелина 2мм.Ъглите на стъкълцата са скосен така че да могат да се залепят едно за друго.
Важно размерите на рамената на скицата са приблизителни.Моля за цена за изработка.
Трябват ми като резервни.
За гр.Варна, може и с куриер.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Във всяка оптика при добро желание ще ти свършат работа
:partyman:
milev5 - специалист
Не ми идвало на ум за магазинчетата за оптика, мерси много.
naB4o - специалист
Аз, като оптик от Варна, да ти кажа, че не бих се заел с такава бъзикня.
1. Скосен ъгъл на машина, няма как да се направи, трябва да е на ръка, т.е. няма да е фабрично перфектен.
2. Оптичните лещи имат кривини, т.е. не са плоски, съответно някой ще трябва да си набави плоско стъкло и да се бъзика с елмаз.
3. 90% от оптиките не работят с минерални стъкла, а само с органични (полимерни, пластмаси...) Цените на стъклените лещи от началото на годината също скочи (от 5 на 10 лв/бр.) а бяха най-евтините. Дори повечето производители не правят вече лещи от стъкло за очна оптика.
4. Дори някой да се навие, 10 бр изработки ще бъдат минимум 50-60 лв. само за труда без материалите.
brum - майстор
Ако е от плексиглас - може да стане на CNC рутер. Ама от стъкло ще е трудно.
mkocev - специалист
Виж дали китайците не предлагат само "стъклата".

Тема "Стъкълца за лазерен нивелир HILDA LS4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: