Нека намерим най-тънките цени.
radius - майстор
пет сеп 16, 2022 8:44 pmMamaMy написа:
Audi имат една особеност на тавана. Много са скосени от страни.
Точно такова наблюдение имам и аз, още от яйцето. Новите много не съм ги заглеждал, щото не ме кефят :lol:
Chefo77 - майстор
пет сеп 16, 2022 10:55 pmradius написа:
пет сеп 16, 2022 8:44 pmMamaMy написа:
Audi имат една особеност на тавана. Много са скосени от страни.
Точно такова наблюдение имам и аз, още от яйцето. Новите много не съм ги заглеждал, щото не ме кефят :lol:
То яйцето отзад е антиавтомобил. Случвало ми се е да седя в средата, топките ми станаха като на първокласник. :x
kr1100 - майстор
пет сеп 16, 2022 8:44 pmMamaMy написа:
Audi имат една особеност на тавана. Много са скосени от страни. Хора по-едрогабаритни като мен имат проблем. Возили са ме на задната седалка и само в средата се чувствам комфортно. В края ми се счупва врата. Пътувах с една А6 до Хисаря и бях като пребит на отиване. На връщане седнах в средата. Пътувах като бял човек. В други марки по не съм забелязал този проблем.
:partyman: Абе взе ми думите за теснотията . Не искам да се наказвам или наказват в такава теснотия. :partyman:
Били широки коли , ай сега какво им е широкото - да се гърча и свивам като пашкул :?
П.П. А и искам над глават ми да има педя разстояние, а не да повдигам тавана. :-D
Последна промяна от kr1100 на съб сеп 17, 2022 8:28 pm, променено общо 1 път.
schuldiner - майстор
съб сеп 17, 2022 5:34 pmkr1100 написа:

Били широки коли , ай сега какво им е широкото - да се гърча и свивам като пашкул :?
Чи като сте широки в раменете и тесни в ханша, ще ви е тясно. Ми станете като нормалните хора - декар гъз, тесни рамене и глава като топлийка, та да ви е комфортно в хаудиту. Се пак е второто по популярност в панелните квартали и първо по селата. Не е проблемът в колата!
MamaMy - майстор
Сигурно ние сме дефектни. По магазините пълно с малоразмерни боклуци. Като попитам за обувки №50 и ме гледат така :shock:
Не разбирам какво се пулят толкова. Това, че те внасят от Китай с макс размер 41 кой е виновен. Като гледам има много с моите габарити от сегашните деца, че дори и по-високи. Като станат на моите години едва ли ще бъдат под моите 150 килограма . Търговците трябва спешно да преразгледат политиката си за снабдяване ако искат да продават. Ние не сме китайци.
Последна промяна от MamaMy на пон сеп 19, 2022 7:26 pm, променено общо 1 път.
horgasz - специалист
чет сеп 15, 2022 8:44 pmStern99 написа:
От незнам си колко време чакам да пуснат в Лидл напречни алум греди. Трябват ми. Някой има ли представа кога за последно ги пуснаха?
Колко ли още ще чакам?
Имам такива, извадих ги от кутията, само колкото да разбера, че не стават за моята кола и така си стоят. Пиши ми на лични, ако се интересуваш.
tishotch - специалист
Някой купи ли кухненското радио за да сподели мнение върши ли работа?
sstefanov - майстор
Имам едно от преди няколко години, ако някой има интерес - 20 лв.
chapara - майстор
ср сеп 21, 2022 9:46 pmsstefanov написа:
Имам едно от преди няколко години, ако някой има интерес - 20 лв.
Къде е това радио :?
Djack - специалист
ср сеп 21, 2022 9:46 pmsstefanov написа:
Имам едно от преди няколко години, ако някой има интерес - 20 лв.
Здрасти! Бих го взел ако ти е излишно! Благодаря предварително!

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: