Нека намерим най-тънките цени.
viktorbozhikov - напреднал
Не знам защо не намирам търсачка да проверя някой пускал ли е подобна тема. Търся бунгало и не мога да се ориентирам. Споделете мнение за цена и качество.
viktorbozhikov - напреднал
Това търсене в гугъл не ми върши работа. Трябва ми информация от човек, който си е купувал бунгало.
Andri01 - майстор
:lol: 5, 10 или 100 квадрата?? Етажи-2 или 3 ? Стаи: 2,3 или 4?? Оборудване-баня,тоалет,спалня,...?? Покритие , материал/ има не лоши от контейнери/?? Въпроси много ,вкусове - два пъти повече.
gogyto - специалист
И аз търся нещо подобно, бунгало, фургон...като допълнение към малката вила дето купих. Нещо от сорта на 12-15м2.
schuldiner - майстор
Щом не ви харесва цена 660 лв./м2 с ДДС от линка с летните къщи Финландия, трябва да ви разочаровам - трудно ще постигнете по-добра. А изглеждат повече от приятно и доста идеи могат да се "взаимстват".
Ако някой се реши да се пробва със собствени сили, насреща сме /мисля не само аз/ с всякакви съвети... Правя една-две подобни годишно и имам свежи впечатления.
Киррил - специалист
Най добре си купи оборудвана каравана. Има всичко - само я вдигаш на трупчета и при желание и правиш навес. Има всякакви по размери и удобства. Ще ти излезе на цената на бунгало с оборудването. Бунгала и къщи от термопанел на цени от330- 900лв/кв.м според степента на завършеност.
https://сглобяемикъщи.бг/модели/
https://www.cars.bg/caravanlist.php
gogyto - специалист
съб ное 12, 2022 4:09 pmschuldiner написа:
Щом не ви харесва цена 660 лв./м2 с ДДС от линка с летните къщи Финландия, трябва да ви разочаровам - трудно ще постигнете по-добра. А изглеждат повече от приятно и доста идеи могат да се "взаимстват".
Ако някой се реши да се пробва със собствени сили, насреща сме /мисля не само аз/ с всякакви съвети... Правя една-две подобни годишно и имам свежи впечатления.
Къде е този линк в темата?
viktorbozhikov - напреднал
Аз си представям, че като е лятна къща няма изолация...
viktorbozhikov - напреднал
За турските фургони какво е мнението? Някой купувал ли е? Освен, че мирише вътре?

Тема "бунгала-цени-качество" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: