Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Здравейте! Трябва да правя замазка на апартамента ми за да вдигна нивото. Преди е бил с душеме, което сега е изхвърлено и в момента е на плоча. Плочите са много криви и вдлъбнати. Обмислям да направя първо една изравнителена замазка с армирана мрежа и от новите готови олекотени замазки. След това полагането на фибран за изолация може би 4ка или 5ца и пак тънка замазка отгоре. Дайте някакви съвети за направата на замазки те и дигане на нивото. Ще кача снимки.

Прикачен файл

Screenshot_20221121_190717_com.android.gallery3d.jpg

Прикачен файл

Screenshot_20221121_190721_com.android.gallery3d.jpg

Прикачен файл

Screenshot_20221121_190729_com.android.gallery3d.jpg
Slavov99 - специалист
Над фибран минимума замазка е 5см, другото което е важно да се внимава е колко ще стане натоварването върху плочата. Защо не помислиш за суха система?
chapara - майстор
Slavov99, ти кога си правил суха система и имаш ли опит, защото имам куп въпроси за системата :?
LazarGanev - "Велик майстор"
Сега е момента да си направиш водно подово отопление
Slavov99 - специалист
вт ное 22, 2022 12:33 amchapara написа:
Slavov99, ти кога си правил суха система и имаш ли опит, защото имам куп въпроси за системата :?
Правил е смело казано, но си сложих повдигнат под на Линднер.
cvetomir_77 - специалист
Нищо сложно. Клипа е на немски, но мисля че се разбира и само от "картинките". И все пак, ако има неяснота съм готов да обясня за какво става въпрос в клипа до колкото мога.

Добавям и линк с различни клипове по въпроса.
https://www.youtube.com/results?search_ ... kenestrich



chapara - майстор
Добре се справяш! Знам че никой не чете подписа на потребителите. Интересуват ме подробности извлечени от личен опит, аз с компютрите и клиповете се справям, както и 95,99% от хората които питат. Тук не е игра на копи-пейст, не ми отговори на въпроса колко пъти и кога последно си го правил?
cvetomir_77 - специалист
вт ное 22, 2022 11:00 pmchapara написа:
Добре се справяш! Знам че никой не чете подписа на потребителите. Интересуват ме подробности извлечени от личен опит, аз с компютрите и клиповете се справям, както и 95,99% от хората които питат. Тук не е игра на копи-пейст, не ми отговори на въпроса колко пъти и кога последно си го правил?
Аз пък не разбрах кого питаш - мен или Slavov99?
Ако въпроса е до мен - не съм го правил, но говорих с един, на който брат му го е правил :mrgreen:,Това в кръга не шегата, но аз и навес не бях правил никога, душ кабина също не бях монтирал, а пък за каране на "фадрома" да не говорим, ама се справям. Та сега по темата - ако не си с две леви ръце ще се справиш! Повярвай ми!
resistbody - майстор
Щом е вдлъбната, НЕ я натоварвай повече... суха система някаква или пак дюшемето.. тоновете замазка няма да се харесат на рахитната "плоча"... едно време единична армировка с гладко Ф8... дебелина 8см.. после що виснали..
chapara - майстор
вт ное 22, 2022 11:11 pmcvetomir_77 написа:
вт ное 22, 2022 11:00 pmchapara написа:
Та сега по темата - ако не си с две леви ръце ще се справиш! Повярвай ми!
Мисля че не съм😁😁😁😁

Будалкам даващите ъкъл, които не са хващали мистрия!😅

Тема "Замазка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: