Нека намерим най-тънките цени.
juslen - специалист
пон яну 08, 2024 12:53 pmzz_stefanov написа:
И защо чувалът с нереномирани инструменти трябва да е с парксайд?
Нарочно нямам нищо на батерия от тях, за да не вляза и аз в чувала. :)
,
Предполагам защото темата е за инструментите на Лидл :? Ако беше за Милуоки или Райдер щяхме да пълним чувала с тях.

П.п. За хоби дейности нямам никакви оплаквнания от Парксайд.
oberst - специалист
Щом и аз самият за кабелни машинки за безотговорна работа съм купувал Рейдър вместо Парксайд и то още навремето, не смятам че за някой тепърва прохождащ Парксайдът е безалтернативен, да не кажа безаналогов, че думата е злободневна. Праксайди купувам не когато ми притрябват за нещо, а когато са на юнашка прИмоция и имам обект, но който да ги метна и да чакат своя час, но това все по-рядко се случва, а гледам, че щандовете им все по-пълни си стоят. Определени неща сега са на доста по-високи цени, от тези на които съм ги купувал преди няколко години.

Пък и вие говорите все повече в минало време, така като гледам...
oska - специалист
ср яну 03, 2024 1:03 amLutchezar написа:
Screenshot_20240103_010029_de.sec.mobile.jpg

Другата седмица. 12V, 300 Nm. Малко е гайковерт, а не винтоверт, но толкова си могат хората от рекламата :-D.
Този мъничък гайковет дали е надеждно,дали с преходник не мога да комбинирам и за винтоверт
kozl - майстор
вт яну 09, 2024 7:39 pmoska написа:
ср яну 03, 2024 1:03 amLutchezar написа:
Screenshot_20240103_010029_de.sec.mobile.jpg

Другата седмица. 12V, 300 Nm. Малко е гайковерт, а не винтоверт, но толкова си могат хората от рекламата :-D.
Този мъничък гайковет дали е надеждно,дали с преходник не мога да комбинирам и за винтоверт
Тва е ударен винто-болтоврът. С преходник може да го ползваш и за рапиди, а освен това има директни вложки за рапиди към квадрат 1/4".
Основната разлика в работата с винтовръти е, че винтовръта с тангенциален удар няма врътка за настройване на действащия в-у накрайника момент на завиване/развиване.
Без настройка на момента на завиване/развиване с тези ударни винтовръти се работи на усет и най-вече с опит.
Lutchezar - майстор
ср яну 10, 2024 7:26 amkozl написа:
вт яну 09, 2024 7:39 pmoska написа:
ср яну 03, 2024 1:03 amLutchezar написа:
Screenshot_20240103_010029_de.sec.mobile.jpg

Другата седмица. 12V, 300 Nm. Малко е гайковерт, а не винтоверт, но толкова си могат хората от рекламата :-D.
Този мъничък гайковет дали е надеждно,дали с преходник не мога да комбинирам и за винтоверт
Тва е ударен винто-болтоврът. С преходник може да го ползваш и за рапиди, а освен това има директни вложки за рапиди към квадрат 1/4".
Основната разлика в работата с винтовръти е, че винтовръта с тангенциален удар няма врътка за настройване на действащия в-у накрайника момент на завиване/развиване.
Без настройка на момента на завиване/развиване с тези ударни винтовръти се работи на усет и най-вече с опит.
По мои спомени имаше настройка със 6 степени. Но масата потребители иска да си сменя гумите и да спестява от баланс преди всичко.
kozl - майстор
ср яну 10, 2024 10:07 amLutchezar написа:
ср яну 10, 2024 7:26 amkozl написа:
вт яну 09, 2024 7:39 pmoska написа:


Този мъничък гайковет дали е надеждно,дали с преходник не мога да комбинирам и за винтоверт
Тва е ударен винто-болтоврът. С преходник може да го ползваш и за рапиди, а освен това има директни вложки за рапиди към квадрат 1/4".
Основната разлика в работата с винтовръти е, че винтовръта с тангенциален удар няма врътка за настройване на действащия в-у накрайника момент на завиване/развиване.
Без настройка на момента на завиване/развиване с тези ударни винтовръти се работи на усет и най-вече с опит.
По мои спомени имаше настройка със 6 степени. Но масата потребители иска да си сменя гумите и да спестява от баланс преди всичко.
Въпреки че го нямам този



Изображение



Поне по снимката не виждам нещо освен спусъка с което да се регулира въртящия момент. Със спусъка оборотите на усет, а от оборотите зависи силата на удара и съответно на въртящия момент.
На друг лидълски гайковерт имаше някакви настройки с допълнителен бутон. И него не придобих, така че повече от видяно на клип не знам.
пишман_майстор - майстор
Може да се ползва като импакт, с преход от 1/2 квадрат, към 1/4 - шестостен . За малки винтчета -условно, иска се усет. За големи ( дълги и дебели ) - успешно.
cholev - майстор
ср яну 10, 2024 10:16 amkozl написа:

Поне по снимката не виждам нещо освен спусъка с което да се регулира въртящия момент. Със спусъка оборотите на усет, а от оборотите зависи силата на удара и съответно на въртящия момент.
Има 4 степени на въртящия момент. Смятам да го взема. Х20 дето е 226нм с 3 степени го имам, но там преходника на 1/2 се чупи лесно особенно с 4ач батерия- поне 3 съм строшил. Летни зимни са ми с различни болтове- с единия развиваш с другия завиваш :-D . На сина за смена гуми на едни джанти 17" му взеха 70лв :shock:
kozl - майстор
ср яну 10, 2024 12:57 pmcholev написа:
ср яну 10, 2024 10:16 amkozl написа:

Поне по снимката не виждам нещо освен спусъка с което да се регулира въртящия момент. Със спусъка оборотите на усет, а от оборотите зависи силата на удара и съответно на въртящия момент.
Има 4 степени на въртящия момент. Смятам да го взема. Х20 дето е 226нм с 3 степени го имам, но там преходника на 1/2 се чупи лесно особенно с 4ач батерия- поне 3 съм строшил. Летни зимни са ми с различни болтове- с единия развиваш с другия завиваш :-D . На сина за смена гуми на едни джанти 17" му взеха 70лв :shock:
cholev този от снимката не можах да го пипна, защото нямаше отворен.
Купих безчетков за 20V с куплунг за шестограмни накрайници. Долу където се прикача батерията има бутонче с което се превключват настройките от 1 до 4.
На 12V -вия от снимката



Изображение



къде му е това бутонче и индикацията?
cholev - майстор
ср яну 10, 2024 1:30 pmkozl написа:
..
къде му е това бутонче и индикацията?
Най отгоре.
Прикачен файл:
gayka12.png

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: