• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
MamaMy - майстор
Вижте, аз не съм го купувал за търговия :? . Трябваха количества на един приятел за проект. Това изпадна на прилична цена. След края на проекта той ми върна хартисалата почти цяла бутилка. Отиде само едната. От тази е ползвано съвсем малко. Имам спомен за цена по70 и няколко лева на бутилка, но като смятахме тогава цените на 3гр. разфасовки това излизаше без пари. Сега само ми заема място в хладилника. Рядко ползвам такова, а работата с цианакрилатните лепила не е съвсем проста. Предпочитам 3гр тубленце и остатъка в кофата.
  • 1
  • 2

Тема "Разреждане на цианакрилатни лепила(каноконлит)?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: