Вашето лично помещение
Tanita
Имам секция която харесвам , но когато я купувах на мода беше черния цвят.Имали някакъв начин да сменя цвета ,но без да използвам фолио за мебели .Този вариант не ми харесва.Благодаря на всички , които помогнат с идеи.
blue_g - специалист
Здравейте :) ,
наскоро правих ремонт на хола....и имах подобен проблем. Само, че не знам при вас дали секцията е с лак или фурнир. Моята секция беше с лак и доста беше поизбелял....пък и малкия допълнително му беше разказал играта, така че единството, което можех да направя е да изшкуря със финна шкурка стария лак и да я лакирам отново след това...Мисля че стана добре :wink:
Успех!
masteradmin - майстор
А защо не ти хареса варианта с фолио ? видя ли тази статия ?
Гост
Изшкурваш с едра шкурка и боядисваш в желания цвят. Външния вид също може да се промени коренно с използване на летви, фризове, плат. Ако искаш конкретен план за промяна, дай снимка на секцията!
А при секциите с фурнир как стоят нещата :roll:
masteradmin - майстор
Много финна шкурка и после лак какво друго.
Гост
Така става, masteradmin, но ако не иска да и сменя цвета, а целта доколкото разбирам е друга.

Дори с фурнир да е- изшкурва се с едра шкурка, грунтова се с подходящ грунт и се боядисва в желания цвят.
masteradmin - майстор
Фурнира е дебел 1 мм. много внимателно с едрата шкурка, да не видиш талашит в един момент....

Тема "Преобразяване на секцията" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: